Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble dla firm na wymiar Katowice

Nasza firma oferuje nie tylko meble do domu na zamówienie, ale zajmujemy się również wykonywaniem mebli firmowych na zamówienie. Klienci chętnie decydują się na nasze projekty, ponieważ mogą otrzymać meble skrojone do swoich potrzeb, a dodatkowo dobrej jakości i trwałości. Zawsze dbamy o staranność prac na każdym ich etapie.

Jakie typy mebli firmowych na zamówienie wykonujemy?

Zajmujemy się wykonywaniem mebli dla firm praktycznie każdego typu. Mogą to być szafy na zamówienie, szafki, komody, regały, półki, biurka czy witryny i gabloty na wymiar. Poniżej przedstawiamy realizowane rodzaje mebli pod kątem różnej działalności firm.

Szukasz solidnego i funkcjonalnego wyposażenia biura?

Postaw na meble firmowe na zamówienie

Meble biurowe na wymiar Katowice

Meble biurowe i gabinetowe na wymiar

Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe i gabinetowe na zamówienie. W różnych kolorach, stylach i modelach, a przede wszystkim z funkcjonalnościami dopasowanymi do potrzeb klienta. Możemy podjąć się wykonania biurka komputerowych, kontenerków, szuflady szafki biurowe, ławki pracownicze, krzesła biurowe, szafy, kontenery, ścianki biurowe i wiele innych. Meble na zamówienie są w pełni spersonalizowane i dopasowywane do wnętrz czy oczekiwań firmy.

Meble sklepowe na wymiar Katowice

Meble sklepowe na wymiar

Nasza firma podejmie się również wykonania mebli sklepowych na zamówienie. Oferujemy wiele materiałów spełniających wymogi, także kontaktu z żywnością. Wykonujemy między innymi lady sklepowe na wymiar, regały, półki, gabloty, wieszaki, stojaki oraz każde inne, w zależności od zapotrzebowania. Staramy się, by nasze meble sklepowe na wymiar były nie tylko trwałe i solidne, ale i funkcjonalne oraz estetyczne.

Meble do aptek na wymiar Katowice

Meble do aptek na zamówienie

Kolejną gałęzią naszej działalności jest wykonywanie mebli do aptek na wymiar. Stawiamy tu przede wszystkim na wysoką estetykę, proste formy oraz pojemne szafki i szuflady. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania i pełną praktyczność mebli.

Meble do szkół, urzędów, instytucji na wymiar Katowice

Meble dla szkół, urzędów, instytucji na wymiar

Spełniając potrzeby klientów, w swojej ofercie mamy również meble do szkół, urzędów, instytucji publicznych, prywatnych, kulturowych. Zarówno placówki pocztowe, urzędy jak i szkoły czy instytucje każdego typu mogą u nas zamówić dopasowane do swojej działalności meble na wymiar. Produkujemy krzesła na wymiar, biblioteczki, kontenerki, biurka, regały czy komody.

Meble restauracyjne na wymiar Katowice

Meble restauracyjne na wymiar

Meble restauracyjne na zamówienie to specyficzna grupa produktów w naszej ofercie. Muszą być nie tylko dopasowane stylistycznie do wnętrza, wyróżniać się wysoką jakością i odpornością użytkową, ale również w pełni funkcjonalne. Stawiamy na solidne konstrukcje w minimalistycznym i eleganckim stylu.

Meble do gabinetów medycznych na wymiar Katowice

Meble do gabinetów medycznych na zamówienie

Chętnie podejmiemy się wykonania również mebli do gabinetów lekarskich, medycznych, dentystycznych, do klinik, przychodni, szpitali czy gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej. Sugerujemy tu trwałe materiały, odporne na częste mycie i odkażanie. Można wybierać spośród różnych kolorów i modeli.

Meble dla hoteli i pensjonatów na wymiar Katowice

Meble dla hoteli i pensjonatów na wymiar

Ostatnią z ważnych grup mebli firmowych na zamówienie, które produkujemy, są meble dla pensjonatów, hoteli, hosteli, ośrodków wczasowych, sanatoriów, internatów czy akademików. Można je dopasować do każdego stylu i wielkości wnętrza.

Zalety wykonywanych przez nas mebli do firm na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Polecamy wykonywane przez nas meble firmowe na wymiar ze względu na ich wysoką jakość, trwałość i możliwość personalizacji. Wyróżniają się one dopasowaniem do potrzeb klienta i jego firmy – mówi ekspert z meblena102.pl 

Projekt i wizualizacja mebli firmowych na wymiar

Możemy przygotować wstępny projekt i wizualizację wykonywanych mebli do firm. Taka wizualizacja pozwala klientowi wyobrazić sobie, jak będą wyglądać gotowe szafki.

Meble dla firm na zamówienie – dostawa i montaż w Katowicach

Kompleksowo zajmujemy się powierzonymi nam projektami, dlatego sami dowozimy i montujemy wykonane meble firmowe. Daje nam to gwarancję najwyższej jakości tych etapów prac.

Opinie o meblach firmowych na zamówienie

Opinie o wykonywanych przez nas meblach do firm na wymiar są pozytywne. Dbamy o ich wysoką jakość oraz trwałość. Dopasowujemy szafki zewnętrznie i wewnętrznie do potrzeb klienta oraz charakterystyki danego biznesu.

Cennik mebli firmowych na wymiar w Katowicach

Dokładną wycenę mebli firmowych na zamówienie jesteśmy w stanie podać dopiero po omówieniu projektu i wykonaniu pomiarów. Cena takich mebli do firm zależy bowiem od kilku czynników:

  • rozmiaru pomieszczenia,
  • ilości i wielkości mebli,
  • zastosowanych materiałów,
  • wykorzystanych systemów i funkcji,
  • dodatkowych wymagań klienta.

Szukasz nietypowej zabudowy do swojej działalności?

Skontaktuj się z nami!