Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar fornirowane Katowice

Kuchenne meble fornirowane na zamówienie to doskonała alternatywa dla klasycznych mebli drewnianych na wymiar. Wyglądają one bardzo podobnie, ale są inaczej wykonywane i wyróżniają się niższą ceną.

Co to są fornirowane fronty do mebli kuchennych na wymiar?

Meble do kuchni z fornirowanymi frontami powstają poprzez oklejenie bazy płyty meblowej cienkim fornirem z drewna. Dzięki temu, że tego naturalnego drewna nie używamy dużo, cena takich mebli kuchennych na zamówienie jest zdecydowanie niższa. Równocześnie fornir idealnie oddaje wygląd drewna i charakterystyczne dla niego słoje.

Szukasz pomysłu na klasyczną, drewnianą kuchnię w niższej cenie?

Postaw na fornirowane fronty meblowe na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar fornirowane – typy

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli do kuchni fornirowanych na wymiar w różnych typach, kształtach, układach i z różnych odmian drewna. Klienci najchętniej wybierają fronty kuchenne fornirowane z orzecha, dębu, ale i odmian egzotycznych jak mahoń, orzech, merbau. Kuchenne meble fornirowane na wymiar mogą być dodatkowo wzmocnione odpowiednimi powłokami tak, by były jeszcze bardziej odporne.

Zalety mebli kuchennych na zamówienie fornirowanych

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Fornirowane fronty meblowe mają wiele cenionych przez klientów cech. Wśród nich należy wymienić różnorodność wzorów i kolorów. Dzięki wykorzystaniu naturalnego materiału, jakim jest fornir, meble kuchenne na zamówienie będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Właściwościami tego materiału jest również odporność na wysokie temperatury i zachlapanie, co sprawia, że z powodzeniem sprawdzi się w kuchennych meblach. Nie możemy również zapominać, że kuchnie fornirowane na wymiar są dostosowywane do każdego pomieszczenia i projektowane według potrzeb i upodobań klienta – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można wykorzystać fornirowane fronty meblowe?

Fronty fornirowane wykorzystujemy w meblach do kuchni, ale znajdują one zastosowanie również w meblach na wymiar do sypialni, salonu, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, przedpokoju, łazienki, jadalni. Fornirowane fronty wykorzystujemy również w zabudowach meblowych na zamówienie, garderobach na wymiar, słupkach meblowych na wymiar czy szafkach nocnych na zamówienie.

Projekt i wizualizacja fornirowanych mebli do kuchni na wymiar

Przed rozpoczęciem prac nad zleceniem wykonujemy projekt i wizualizacją fornirowanych mebli do kuchni na zamówienie. Ułatwia to wyobrażenie sobie efektu i dogranie szczegółów z klientem.

Dostawa i montaż mebli do kuchni na zamówienie fornirowanych

Nasze fornirowane mebli do kuchni na wymiar są przez nas dostarczane i montowane w domu klienta (lub innym wskazanym miejscu).

Opinie o fornirowanych meblach kuchennych na zamówienie

Zapraszamy do poznania opinii naszych klientów, które dzięki jakości produktów przez nas wykorzystywanych są pozytywne.

Cennik mebli do kuchni na wymiar fornirowanych w Katowicach

Koszt zakupu mebli kuchennych fornirowanych na zamówienie w Katowicach jest zmienny, ponieważ zależy od:

  • wielkości kuchni,
  • ilości szafek i ich złożoności,
  • układu mebli i zastosowanych systemów.

Szukasz funkcjonalnej kuchni na wymiar, ale boisz się niskiej jakości i wysokiej ceny?

Prześlij nam projekt lub zadzwoń, a wycenimy go za darmo