Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do domu na wymiar Katowice

Najważniejszym filarem działalności naszej firmy jest produkcja mebli domowych na zamówienie. Do każdej realizacji podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Staramy się przygotować dla klientów trwałe i funkcjonalne meble do mieszkania.

Meble do domu na zamówienie – rodzaje 

Produkujemy wiele różnych rodzajów mebli do domu na wymiar. Najczęściej wybieranymi są te do kuchni, sypialni, łazienki, salonu, pokoju dziecka, przedpokoju. Oferujemy również garderoby na zamówienie oraz meble do jadalni. Wybierając nasz projekt, klient zyskuje wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju mebel dostosowany do swoich potrzeb.

Twoje mieszkanie jest nieustawne, a pokoje niewymiarowe?

Postaw na meble do domu na wymiar dopasowane do wnętrza

Kształty kuchni na wymiar Katowice

W naszej ofercie znaleźć można wyjątkowe, wysokojakościowe meble kuchenne na wymiar w różnych stylach: klasycznym, nowoczesnym, angielskim. Nasi klienci chętnie sięgają po drewniane meble do kuchni na zamówienie. W zależności od upodobań klienta wykonamy meble do kuchni z frontami laminowanymi, lakierowanymi, drewnianymi, akrylowymi, foliowanymi czy fornirowanymi. Projektujemy meble do kuchni w różnych układach i kształtach.

Meble i szafki łazienkowe Katowice

Ważnym elementem naszej oferty są meble i szafki łazienkowe na zamówienie. Wykonamy w dowolnym stylu i z różnych materiałów szafki pod umywalkę, wolnostojące słupki, szafki wiszące do łazienki czy nietypowe zabudowy na wymiar. Wykonując szafki do łazienkowe, zwracamy jeszcze większą uwagę na najwyższą jakość i staranność wykonania, by meble służyły nawet w trudnych warunkach.

Garderoby na wymiar Katowice

Coraz popularniejsze stają się garderoby na wymiar. Z pewnością pomieszczą one wszystkie ubrania, buty czy inne przedmioty, które chcemy ukryć. Stawiamy w nich na funkcjonalność i sprytne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z garderoby.

Meble do salonu

Meble do salonu na wymiar to chętnie wybierana kategoria produktów. W jej ramach oferujemy szafki RTV na wymiar, stoliki na zamówienie, meblościanki, w różnych kolorach, stylach i wielkościach.

Meble do sypialni

W ramach mebli do sypialni na zamówienie oferujemy drobniejsze produkty jak szafki nocne na wymiar, ale i pełne szafy na wymiar czy garderoby. Wszystkie produkty dopasowujemy do wymiarów wnętrza i potrzeb klienta.

Meble do przedpokoju

Nasza firma zajmuje się również produkcją mebli do przedpokoju na zamówienie. W tym pomieszczeniu szczególnie ważna jest funkcjonalność oraz dokładne zagospodarowanie każdego centymetra.

Meble do jadalni

W ramach mebli do jadalni na wymiar wyprodukujemy stoły, krzesła, biblioteczki, szafki czy meblościanki pasujące do tego pomieszczenia.

Meble dziecięce

Jako firma oferujemy również meble do pokoju dziecięcego na zamówienie, które spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz są atrakcyjne wizualne.

Meble młodzieżowe

Kolejną kategorią produktów są meble młodzieżowe na wymiar. Są one dopasowywane do oczekiwań rodziców i upodobań nastolatków.

Dlaczego warto kupić nasze meble do domu na wymiar?

Oferowane przez nas meble na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania do wymiaru i układu pomieszczenia.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Produkowane przez naszą firmę meble domowe na zamówienie są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań, by były one jak najbardziej funkcjonalne. Każdy etap prac realizujemy dokładnie tak, by cały projekt był możliwie najtrwalszy, solidny oraz praktyczny. Niewątpliwie największą zaletą mebli do mieszkania na wymiar jest możliwość idealnego zaprojektowania ich pod nasze potrzeby. Dobrze wykonanych, dostosowanych do wymiarów wnętrz nie sposób przecenić. Każdy może wybrać pasujące mu kolory i materiały szafek, idealny rozkład półek, szuflad czy dodatkowego wyposażenia – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można wykorzystać meble domowe na zamówienie?

Meble do domu na wymiar mają szerokie możliwości zastosowania. Chętnie przygotujemy meble do salonu, łazienki, sypialni, pokoju dziecka. Nasze meble będą pasować do małych i dużych pokojów, mieszkań, domów czy apartamentów. Dzięki możliwości dopasowania sprawdzą się również w pomieszczeniach ze skosami.

Meble do mieszkania na wymiar – projekty i wizualizacje

Ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego każdorazowo przygotowujemy projekt mebli do mieszkania na zamówienie. Po jego wstępnej akceptacji powstają wizualizacje, które mają ułatwić wyobrażenie sobie ostatecznego wyglądu szafek.

Transport i montaż mebli do domu na zamówienie na terenie Katowic

Naszym klientom oferujemy również profesjonalny transport i montaż przygotowanych mebli domowych na wymiar. Dzięki temu obie strony mają pewność, że wszystkie szafki zostaną bezpiecznie dostarczone, ale również odpowiednio zamontowane.

Meble do domu na zamówienie w Katowicach – cennik

Cena mebli domowych na wymiar zależy od kilku czynników, wśród których najważniejsze to wielkość i złożoność projektu, zastosowane materiały, systemy czy dodatkowe wyposażenie. Zachęcamy do kontaktu, w celu przygotowania wyceny.

Chcesz stworzyć praktycznie urządzoną przestrzeń?

Meble na zamówienie do domu to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie