Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Garderoby na wymiar Katowice

Jednym z chętniej wybieranych produktów z naszej oferty są garderoby na zamówienie. Podobnie jak szafy na zamówienie pozwalają one zagospodarować przestrzeń i wykorzystać każdy zakamarek domu czy mieszkania. Wykonujemy dla naszych klientów każdy typ mebli do garderoby i kładziemy nacisk na ich funkcjonalność oraz dopasowanie do potrzeb zleceniodawcy. Korzystamy wyłącznie z materiałów wysokiej jakości oraz dbamy o staranność na każdym etapie prac.

Jakie garderoby na zamówienie mamy w swojej ofercie?

Garderoba to osobne, mniejsze lub większe pomieszczenie (czy jego część), które zostaje przeznaczone na przechowywanie ubrań i innych przedmiotów codziennego użytku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem garderoby otwartej, zamkniętej, z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi. Zawsze dopasowujemy mebel do wielkości wnętrza oraz oczekiwań klienta. Posiadamy rozległy wybór kolorów i rodzajów materiałów, z których wykonujemy garderoby. 

Garderoby na wymiar to nie tylko proste zabudowy. Oferujemy pełen przekrój zabudowy wnęk, skosów i poddaszy. Wykonujemy wysokiej jakości zabudowy na zamówienie w tym również nietypowe zabudowy na wymiar. Kierujemy się zasadą, że garderoba na wymiar ma zostać możliwie dokładnie dopasowana do pomieszczenia i jego użytkowników. Nie zapominamy również o estetyce i trwałości mebli.

Brakuje Ci miejsca do przechowywania ubrań i rzeczy?

Garderoba na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Jakie są zalety mebli do garderoby na wymiar?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Produkowane przez nas garderoby na zamówienie są najwyższej jakości. Przygotowując projekt mebli do garderoby, staramy się możliwie dokładnie poznać potrzeby klientów i zaproponować im szafki na wymiar czy nietypowe zabudowy, które będą dopasowane do tego, co i jak przechowują. Idealne dopasowanie wielkości i kształtu mebla sprawia, że jesteśmy w stanie wpasować garderobę w nawet małe czy nieforemne pomieszczenia. Równocześnie projektujemy wnętrze mebli do garderoby, proponując nowoczesne mechanizmy i systemy. Wspierają one przechowywanie i pozwalają łatwiej zagospodarować wnętrze szafy – mówi ekspert z meblena102.pl 

Typy mebli w garderobach 

W swojej ofercie posiadamy różne systemy wyposażenia garderoby. W zależności czy jest ona osobnym pomieszczeniem, czy tylko wnęką w pokoju, inaczej zaprojektujemy jej wygląd. Chętnie przygotujemy m.in.

  • regały i komody do garderoby,
  • szuflady i półki,
  • wieszaki klasyczne i ruchome,
  • szuflady – koszyki,
  • szafy do garderoby na zamówienie.

Pomagamy dobrać wyposażenie wspomagające. Zachęcamy do montażu w garderobach na zamówienie wszelkiego typu systemów ułatwiających przechowywanie. Mogą to być półki na biżuterię, zegarki, szuflady na okulary czy apaszki, wieszaki na spodnie i krawaty. Nasza firma wykona zarówno garderobę na wymiar zamykaną (z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi), jak i otwartą. Zawsze staramy się, by zastosowane rozwiązania odpowiadały upodobaniom klienta. Każdy z nas jest inny, ma do przechowania odmienne rzeczy, dlatego dbamy o to, by zamówiona garderoba została skrojona do potrzeb.

Projekt i wizualizacja garderoby na wymiar

Zanim przystąpimy do wykonania garderoby na zamówienie, przygotowujemy projekt i wizualizację mebli na zamówienie. Pomaga to w dopracowaniu mebli do garderoby oraz wyobrażeniu sobie efektu.

Meble do garderoby na zamówienie – dostawa i montaż w Katowicach

Lubimy sami zadbać o każdy szczegół naszego zlecenia, dlatego zajmujemy się również dostawą oraz montażem garderoby na zamówienie. Dzięki temu mamy pewność, że meble dotrą do klienta bez żadnego uszczerbku oraz zostaną bezpiecznie złożone i zamontowane. Jest to dla nas kluczowe również dlatego, że w czasie trwania tego procesu możemy wyłapać ewentualne pomyłki i od razu je naprawić.

Opinie o meblach do garderoby na zamówienie

Jesteśmy pewni trwałości naszych mebli oraz ich praktyczności, dlatego chętnie chwalimy się opiniami od naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz działem z pytaniami (sekcją FAQ), który zawiera najważniejsze informacje o naszej pracy.

Garderoba na zamówienie w Katowicach – cena

Cena garderoby na wymiar uzależniona jest od kilku różnych czynników. Przede wszystkim od wielkości pomieszczenia i ilości potrzebnych mebli do garderoby. Na ostateczny koszt wpłyną również:

  • zastosowane materiały użyte do produkcji,
  • ilość i rodzaj zaprojektowanych udogodnień we wnętrzu,
  • wykorzystane mechanizmy i systemy.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Po dokonaniu pomiaru chętnie przedstawimy wstępny kosztorys garderoby na zamówienie.

Chcesz maksymalnie mocno wykorzystać dostępną, nawet nietypową przestrzeń?

Zamów meble do garderoby na wymiar