Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar Katowice

Niewątpliwie styl nowoczesny należy do najpopularniejszych we wnętrzach. Nic więc dziwnego, że nasi klienci tak chętnie decydują się na wybór nowoczesnych kuchni na wymiar. Innymi często wybieranymi są meble do kuchni na wymiar tradycyjne, kuchnie angielskie na zamówienie oraz meble kuchenne drewniane na wymiar. Nowoczesne meble kuchenne są szczególnie popularne wśród młodszych klientów, zwłaszcza tych, którzy urządzają swoje pierwsze mieszkania.

Nowoczesne meble do kuchni na wymiar – rodzaje

Kuchnie  na wymiar nowoczesne charakteryzują się delikatną, prostą formą. Występują w szerokiej i zróżnicowanej kolorystyce, najczęściej są jednobarwne. Co ważne nowoczesne szafki kuchenne na wymiar nie posiadają żłobionych dekoracji oraz rzeźbień. Od kilku sezonów najmodniejsze są jasne oraz białe kuchnie nowoczesne. Nic dziwnego, są uniwersalne i ponadczasowe. W meblach kuchennych nowoczesnych na wymiar mogą jednak pojawiać się również inne barwy jak czerń, granat czy pastelowe odcienie zieleni i niebieskiego.

Rodzaje produkowanych przez nas nowoczesnych kuchni na zamówienie to szafki z frontami drewnianymi, laminowanymi, akrylowymi, lakierowanymi, foliowanymi czy fornirowanymi. Nowoczesne kuchnie na zamówienie wyglądają perfekcyjnie zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Nie ma również znaczenia, czy są one otwarte czy zamknięte. Szafki kuchenne nowoczesne na zamówienie doskonale optycznie powiększą każde wnętrze.

Masz nowoczesną kuchnię i nie wiesz, jakie szafki kuchenne na wymiar wybrać?

Poznaj naszą ofertę i przykładowe realizacje

Układy nowoczesnych kuchni na wymiar, które oferujemy

Nowoczesne kuchnie na wymiar produkujemy w zróżnicowanych układach i kształtach. Dzięki temu bez trudu dopasujemy je do każdego wnętrza. Celem jest uzyskanie w pełni funkcjonalnej kuchni, która będzie trwała i praktyczna. Idealne nowoczesne szafki kuchenne na zamówienie muszą spełnić nawet najwyższe oczekiwania naszych klientów.

W ofercie posiadamy nowoczesne meble kuchenne na wymiar w różnych konfiguracjach:

 • szafki kuchenne na zamówienie nowoczesne jednorzędowe,
 • dwurzędowe nowoczesne meble kuchenne na wymiar,
 • kuchnie nowoczesne na zamówienie w układzie litery U,
 • nowoczesne meble do kuchni na wymiar w literę G,
 • szafki kuchenne nowoczesne na zamówienie w literę L,
 • nowoczesne kuchnie na wymiar z wyspą i barem,
 • kuchnie na zamówienie nowoczesne otwarte na salon,
 • szafki do kuchni nowoczesne na wymiar wysokie, niskie, pojedyncze słupki, wiszące i stojące.

Najważniejsze zalety i funkcjonalności mebli kuchennych nowoczesnych na zamówienie

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by oferowane nowoczesne meble kuchenne na zamówienie były w pełni funkcjonalne. Montujemy w nich nowoczesne systemy i sięgamy po rozwiązania, które mają zapewnić długotrwałe z nich korzystanie. Szafki do kuchni na wymiar pełnią ważną rolę w każdym mieszkaniu i domu, dlatego muszą być starannie zaprojektowane oraz dokładnie i solidnie wykonane. Najczęściej przygotowywane przez nas nowoczesne meble do kuchni na wymiar wyposażamy w samodomykające się szuflady, systemy cargo, wygodne półki, wysuwane platformy, praktyczne oświetlenie.

W jakich układach i kształtach projektujemy nowoczesne meble do kuchni na wymiar?

Jeżeli chodzi o nowoczesne meble kuchenne na wymiar, to bardzo duży potencjał ukryty jest w układzie zabudowy, który wyznacza funkcjonalność kuchni. Zwracając szczególną uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, projektujemy kuchnie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Idealna kuchnia musi odpowiadać na wszystkie nasze potrzeby. Tworzymy aranżacje idealnie dopasowane do danych pomieszczeń, co pozwala nam maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wszystkie jej zalety. Realizujemy zlecenia na kuchnie nowoczesne w różnych kształtach i konfiguracjach:

 • kuchnie nowoczesne z barem;
 • nowoczesne kuchnie na wymiar z wyspą;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie U;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie L;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie G;
 • kuchnie na wymiar nowoczesne jednorzędowe;
 • kuchnie na wymiar nowoczesne dwurzędowe;
 • nowoczesne kuchnie otwarte na salon;
 • nowoczesne kuchnie z wysoką zabudową;
 • nowoczesne kuchnie z zabudową słupkową;
 • otwarte kuchnie nowoczesne z półwyspem;
 • kuchnie nowoczesne na poddaszu.

Zalety i funkcjonalności nowoczesnej kuchni na wymiar

Nowoczesna kuchnia na wymiar to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wygoda i komfort jej użytkowania. Dzięki nowoczesnym systemom meble kuchenne na zamówienie są funkcjonalne i pozwalają na przechowywanie wielu niezbędnych przyborów i urządzeń. Często zdarza się (zwłaszcza w starym budownictwie), że pomieszczenia mają różnego rodzaju uskoki, wnęki, krzywizny, widoczne instalacje, które uniemożliwiają eleganckie rozmieszczenie szafek. Decydując się na meble kuchenne na wymiar, tego problemu nie ma. W przypadku szafek kuchennych na wymiar wiele trudności można pokonać lub dopasować się do nich ze swoją zabudową. Dzięki nowoczesnym meblom na wymiar nawet małe pomieszczenia w blokach czy kamienicach można zabudować w taki sposób, że kuchnie będą nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle eleganckie i efektowne. Nowoczesna kuchnia na wymiar to całkowita dowolność w zakresie wyboru wysokości, szerokości, głębokości, a nawet układu mebli.

Projekt i wizualizacja mebli kuchennych nowoczesnych na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nowoczesne kuchnie na zamówienie posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są dostosowywane do każdego kształtu i wymiaru kuchni. Wybierając je, nie napotkamy problemu krzywych, nierównych ścian, wystających rur i innych nieprawidłowości tak często spotykanych w naszych wnętrzach – mówi ekspert z meblena102.pl 

Meble do kuchni nowoczesne na zamówienie – projekt i wizualizacja

Idealnie dopasowane do potrzeb i upodobań meble do kuchni na wymiar to główny obszar naszej działalności. Dbamy o to, by klienci, także ci wymagający, otrzymali szafki kuchenne spełniające ich oczekiwania. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a nasze prace rozpoczynamy od wykonania projektu i wizualizacji. Po dokonaniu pomiarów i zaakceptowaniu planu, przystępujemy do pracy nad kuchniami nowoczesnymi na zamówienie 

Dostawa i montaż nowoczesnych kuchni na zamówienie w Katowicach

Produkowane przez nas nowoczesne kuchnie na wymiar montujemy samodzielnie w lokalizacji wskazanej przez klienta. Gwarantujemy dostawę na terenie Katowic i najbliższej okolicy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z najważniejszymi informacjami o naszej firmie.

Opinie o nowoczesnych meblach do kuchni na wymiar

Nasi klienci pozytywnie oceniają efekty naszej pracy. Zbieramy ich opinie i chętnie udostępniamy je kolejnym zleceniodawcom.

Nowoczesne kuchnie na wymiar – cennik

Cena nowoczesnych kuchni na zamówienie jest zróżnicowana i zależy od indywidualnego projektu. Na ostateczny koszt kuchni nowoczesnych na wymiar wpływają:

 • ilość i wielkość szafek kuchennych,
 • zastosowane funkcjonalności i systemy,
 • materiały wykorzystane do produkcji,
 • dodatkowe akcesoria, oświetlenie itd.

Potrzebujesz funkcjonalnych, praktycznych nowoczesnych mebli do kuchni na wymiar?

Skorzystaj z naszego doświadczenia