Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne laminowane na wymiar Katowice

Laminowane fronty do mebli kuchennych na wymiar są jednymi z najbardziej popularnych w naszej ofercie. Wynika to przede wszystkim z ich atrakcyjnej ceny, która jest niższa niż w przypadku frontów drewnianych na wymiar czy lakierowanych mebli kuchennych na zamówienie. Dodatkowo są one łatwe do czyszczenia i mają bogatą kolorystykę.

Czym są laminowane fronty do mebli kuchennych na wymiar?

Laminowane meble do kuchni na zamówienie powstają ze specjalnie przygotowywanej płyty meblowej MDF bądź też płyty wiórowej. Po jej przygotowaniu pokrywa się ją specjalnym laminatem, który odpowiada za idealną gładkość. Dodatkowo wzmacniamy krawędzie – laminatem lub profilami laminowanymi. Dzięki temu fronty laminowane do mebli kuchennych są trwałe, odporne na wilgoć i łatwe do czyszczenia.

Zależy Ci na niedrogiej, modnej kuchni?

Postaw na laminowane fronty meblowe na zamówienie

Jakie zalety mają nasze meble do kuchni na wymiar laminowane?

Laminowane meble do kuchni na wymiar są jednymi z najtańszych, a równocześnie spełniają wszelkie swoje funkcje. Dzięki rozbudowanej kolorystyce tego typu laminowane fronty meblowe możemy dopasować do praktycznie każdego stylu kuchni. Pasują więc zarówno do nowoczesnych kuchni na zamówienie, jak i tych klasycznych. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble do kuchni laminowane są odporne na zachlapanie oraz nie blakną od słońca, a ich czyszczenie wymaga jedynie ściereczki i wody – mówi ekspert z meblena102.pl

Fronty meblowe laminowane na zamówienie – gdzie się sprawdzą najlepiej?

Laminowane fronty meblowe są wykorzystywane przez nas przede wszystkim w meblach kuchennych na zamówienie. Sięgamy po nie również do przygotowania mebli na wymiar do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, przedpokoju.

Projekt i wizualizacja mebli do kuchni na zamówienie laminowanych

Kluczowym momentem w przygotowywaniu laminowanych mebli do kuchni na zamówienie jest projekt i wizualizacja. Ten poprzedzający prace właściwe etap pozwala upewnić się, że wizja nasza i klienta jest spójna. 

Meble kuchenne laminowane na wymiar – transport i montaż w Katowicach

W ramach naszych prac zapewniamy transport i montaż laminowanych mebli kuchennych na terenie Katowic i najbliższych okolic.

Opinie o naszych meblach do kuchni na wymiar laminowanych

Zapraszamy do przeczytania opinii klientów o meblach do kuchni laminowanych na wymiar. Są one pozytywne, ponieważ ze starannością podchodzimy do każdego etapu prac.

Meble kuchenne laminowane na zamówienie w Katowicach – cennik

Cena kuchennych mebli laminowanych na zamówienie jest ustalana indywidualnie po wykonaniu pomiaru, ustaleniu wielkości pomieszczenia, ilości potrzebnych szafek, ich wyposażenia, użytych materiałów i dodatkowych funkcji.

Szukasz laminowanej kuchni na wymiar, ale boisz się wysokich kosztów?

Prześlij nam projekt lub zadzwoń, a wycenimy go za darmo