Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meblościanki na zamówienie Katowice

Meblościanki do niedawna uznawane za passe, znów zyskują na popularności. Są doskonałym rozwiązaniem do małych przestrzeni, kiedy zależy nam na utrzymaniu czystości, zachowaniu funkcjonalności mebla oraz jego eleganckiego, nowoczesnego czy klasycznego wyglądu. Naszym klientom oferujemy meblościanki na wymiar z możliwością pełnej personalizacji zarówno wnętrza mebla, jak i jego zewnętrznego wyglądu.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się meblościanki na wymiar?

Meblościanka na zamówienie to mebel, który ma szerokie zastosowanie. W zależności od kolorystyki, wielkości czy formy może być stosowany w wielu różnych pomieszczeniach. Meblościanki na wymiar sprawdzą się w salonach, sypialniach, pokojach dziecka, pokojach młodzieżowych, a nawet gabinetach.

Meblościanka na zamówienie do salonu

Jednym z chętniej wybieranych rozwiązań mebli na wymiar do salonu są modułowe meblościanki. Mogą być mniej lub bardziej złożone, składać się z dowolnie wybranych elementów, wśród których znajdziemy szafy na wymiar, półki, komody, regały. Meblościanka na zamówienie do salonu może zawierać szafki RTV (pod telewizor), przeszklone witryny, różnej wielkości szafki, biblioteczki, gabloty. Zaletą takiego rozwiązania jest jednolity wygląd całego zestawu oraz możliwość konfiguracji pod nasze potrzeby. Nasza firma dba o to, by na każdym etapie prace przebiegały z zachowaniem najwyższej jakości. Dzięki temu meblościanka na wymiar do salonu będzie meblem trwałym, funkcjonalnym i modnym.

Pokojowe meblościanki na wymiar

Meblościanka to mebel, który znajdzie zastosowanie nie tylko w salonie, ale również w innych pomieszczeniach, takich jak sypialnie, pokoje młodzieżowe czy pokoje dziecięce. W tych ostatnich zazwyczaj zostaje wzbogacona o biurko na wymiar, które jest niezbędne do zabawy i nauki dziecka. 

Rodzaje meblościanek na wymiar

Jako firma podejmujemy się wykonania meblościanek na zamówienie w różnych kształtach, stylach, kolorach, z wielu materiałów.

Nowoczesne meblościanki

Najchętniej wybieranymi z naszej oferty są meblościanki nowoczesne. Mogą powstać one z frontów lakierowanych, akrylowych, laminowanych czy rzadziej drewnianych. Nowoczesne meblościanki na zamówienie są minimalistyczne, mają proste kształty i pozbawione są zbędnych elementów dekoracyjnych. Często nie są typowymi, zwartymi konstrukcjami, a lżejszymi luźno powiązanymi elementami, które można dowolnie zestawiać ze sobą.

Klasyczne meblościanki

W naszej ofercie znaleźć można również klasyczne meblościanki na wymiar, które dobrze skomponują się z tradycyjnymi wnętrzami. Najczęściej wykorzystujemy do ich wykonania fronty fornirowane i drewniane, ale można również użyć frontów lakierowanych, laminowanych czy foliowanych. Tradycyjne meblościanki to solidne meble, które będą nam służyć latami.

Marzy Ci się funkcjonalna i modna meblościanka?

Skontaktuj się z nami i wybierz meblościankę na wymiar

Zalety meblościanek na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meblościanka na wymiar to rozwiązanie, które pozwala nam oszczędzić czas, pieniądze i przestrzeń. Jeśli nie chcemy komponować wszystkich mebli oddzielnie, zdecydowanie powinniśmy wybrać właśnie meblościanki. Nasza firma stosuje w nich nowoczesne materiały i rozwiązania, dzięki czemu możemy ją dostosować do potrzeb. Nie musimy się również obawiać, że nie zmieścimy meblościanki w pokoju czy też, że będzie ona niefunkcjonalna. Jej zaletą jest możliwość pełnej konfiguracji przez klienta, co sprawia, że meblościanka na wymiar odpowiada jego potrzebom – mówi ekspert z meblena102.pl 

Projekt i wizualizacja meblościanek na wymiar

Wiemy, że wybór mebli do domu nie jest prostym zadaniem. Dlatego przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przedstawiamy projekt i wizualizację, które pomagają klientowi wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać gotowa meblościanka na wymiar. Ten etap prac jest doskonały do nanoszenia poprawek.

Montaż i transport meblościanki na zamówienie na terenie Katowic

Zajmujemy się kompleksową produkcją mebli domowych na zamówienie, dlatego również dowozimy je pod wskazany adres i montujemy. To sprawia, że mamy gwarancję jakości na każdym etapie oraz pełnego bezpieczeństwa montażu.

Opinie o meblościankach na wymiar do salonu

Zachęcamy do poznania opinii o produkowanych przez nas meblach na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z powierzonego nam zadania.

Nowoczesne meblościanki na wymiar w Katowicach – cennik

Nie posiadamy jednolitego cennika meblościanek na wymiar w Katowicach. Koszt zamówienia mebla zależy od kilku czynników. Najważniejszymi są: wielkość mebla, jego złożoność, zastosowane materiały, dodatkowe wyposażenie czy specjalne życzenia klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami, a przedstawimy szczegółową wycenę.

Marzysz o meblościance dopasowanej do swoich upodobań i wnętrza?

Zadzwoń i poproś o wycenę