Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma, starając się możliwie najlepiej dopasować meble kuchenne na wymiar do potrzeb klienta, wykonuje je w różnych układach i kształtach. Pomagamy w doborze i dostosowaniu szafek kuchennych na zamówienie. Naszym celem jest zaprojektowanie układu mebli kuchennych możliwie najbardziej dopasowanego do wnętrza i oczekiwań klienta.

Kuchnia z wyspą na wymiar

Jednym z najchętniej wybieranych układów kuchni na wymiar są te z wyspą. Dedykowane szczególnie większym pomieszczeniom oraz kuchniom otwartym na salon. Kuchnie z wyspą na zamówienie są przede wszystkim bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie tylko zyskujemy wygodny, dodatkowy blat roboczy, ale i możemy wykorzystać wyspę jako dodatkowe miejsce do przechowywania lub podawania posiłków. Wyspa kuchenna doskonale oddziela pomieszczenia oraz jasno zarysowuje poszczególne strefy użytkowe w domu.

Kuchnia dwurzędowa na wymiar

Najrzadziej wybieranym układem kuchni na wymiar są te dwurzędowe. Przeznaczone są one przede wszystkim do dużych pomieszczeń, stąd chętniej stosowane są w domach niż mieszkaniach. Kuchnia dwurzędowa na zamówienie opiera się na rozstawieniu szafek kuchennych na wymiar po obu stronach pomieszczenia. Wybierając ten układ mebli kuchennych na zamówienie, pamiętajmy, że będzie ona mniej funkcjonalna niż inne.

Kuchnia jednorzędowa na wymiar

W naszych mieszkaniach i domach spotykamy najczęściej kuchnie jednorzędowe na wymiar. Sprawdzają się one zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Pasują do kuchni wąskich i o nietypowych kształtach. Jednorzędowe kuchnie na zamówienie montowane są wyłącznie na jednej ścianie.

Układ mebli kuchennych na wymiar – projekt i wizualizacja

By wspomóc wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądał dany układ mebli do kuchni na wymiar, przygotowujemy projekty i wizualizacje naszych zleceń. Dzięki temu wykonanie zlecenia przebiega sprawniej i nie grozi nam nieporozumienie w kwestii szczegółów zamówionych mebli.

Wybierz układ kuchni, która odpowiada Twoim potrzebom

Postaw na meble kuchenne na wymiar

Transport i montaż kuchni na wymiar w różnych rozkładach

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasza firma zajmuje się również transportem i montażem kuchni na zamówienie o różnych rozkładach i kształtach. To zapewnia pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość usługi od początku do końca – mówi ekspert z meblena102.pl 

 

Kuchnie dwurzędowe, jednorzędowe i z wyspą w Katowicach – cena

Koszt kuchni na zamówienie jedno-, dwurzędowej czy z wyspą w Katowicach jest zróżnicowany i zależy:

  • od złożoności projektu, ilości szafek,
  • materiału, z którego zostaną wykonane meble kuchenne na wymiar,
  • od wyposażenia i dodatkowych funkcjonalności.

Szukasz mebli kuchennych dopasowanych do Twojego wnętrza?

Zadzwoń, a zaprojektujemy odpowiedni układ kuchni dla Ciebie