Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Blaty kuchenne na wymiar Katowice

Dobór odpowiednich blatów kuchennych na wymiar może być kluczowy do dopełnienia wyglądu mebli kuchennych oraz zapewnienia im pełnej funkcjonalności. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę blatów kuchennych z różnych materiałów.

Rodzaje blatów kuchennych na wymiar

Do naszych mebli kuchennych na zamówienie można wybrać blaty z materiałów takich jak:

Blaty drewniane na wymiar

Najbardziej eleganckie, ponadczasowe blaty drewniane na wymiar są chętnie wybierane przez klientów. Do dyspozycji oddajemy m.in. blaty z dębu, buku, mahoniu i drzew egzotycznych. Dostępne w wersji lakierowanej i olejowanej.

Blaty laminowane

Uniwersalne i trwałe blaty laminowane na zamówienie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą być gładkie, imitować drewno, marmur i inne kamienie. Występują w wersji matowej, błyszczącej czy z dodatkowymi efektami.

Blaty z konglomeratu

Blaty z konglomeratu na wymiar są wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne i zabrudzenia. Dlatego idealnie sprawdzą się w kuchni. Podobnie jak kuchnie drewniane na wymiar wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Blaty granitowe

Wykonane z naturalnego granitu blaty kuchenne na zamówienie są twarde, bardzo odporne, a do tego eleganckie. Mają charakter luksusowy, dlatego chętnie wybierane są do luksusowych kuchni.

Blaty marmurowe

Jeśli szukamy blatów kuchennych na wymiar luksusowych, eleganckich i trwałych, warto przyjrzeć się również blatom marmurowym. Są wytrzymałe, łatwe do czyszczenia i mają modny wygląd.

Blaty ze spieków kwarcowych

Blaty ze spieków kwarcowych na wymiar powstają z iłów łupkowych, skał granitowych, kwarcu oraz pigmentów ceramicznych. Mimo niewielkiej wagi są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Blaty kompozytowe

Doskonała alternatywa dla blatów kamiennych, czyli blaty kompozytowe na zamówienie są chętnie wybierane ze względu na niższą cenę a podobne właściwości.

Blaty szklane

Idealne do nowoczesnych kuchni będą blaty szklane na zamówienie. Wbrew pozorom są trwałe, a ich dodatkową zaletą jest szeroki zakres kolorystyczny i łatwość utrzymania w czystości.

Blaty metalowe

Modnym dodatkiem do wnętrz industrialnych mogą stać się kuchenne blaty metalowe. Wykonujemy je z aluminium i stali nierdzewnej.

Poszukujesz pięknego, ale i funkcjonalnego blatu do kuchni?

Wybierz blaty kuchenne na wymiar

Blaty na wymiar – projekt i wizualizacja 

Przed wykonaniem zlecania przygotowujemy projekt i wizualizację, by pokazać klientowi, jak będzie wyglądać dany blat na wymiar umieszczony w jego kuchni 

Transport i dostawa blatów do kuchni na zamówienie w Katowicach

Nasze blaty kuchenne produkujemy, dostarczamy i montujemy na terenie Katowic oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie o blatach na wymiar

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami o naszych blatach na wymiar i produkowanych meblach na zamówienie.

Drewniane blaty kuchenne na wymiar – ceny w Katowicach

Ceny blatów kuchennych na wymiar są ustalane indywidualnie. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Cena uzależniona jest od wielkości blatu, jego grubości, wybranego materiału, sposobu wykończenia i innych czynników – mówi ekspert z meblena102.pl 

Brakuje Ci miejsca roboczego w kuchni?

Zaprojektujemy dla Ciebie funkcjonalne meble kuchenne