Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

O firmie

Specjalizacją naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie wysokiej jakości mebli na wymiar do domu, biura i instytucji. Oferujemy przede wszystkim meble na zamówienie kuchenne, meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Chętnie podejmujemy się również produkcji mebli na wymiar do salonu, przedpokoju, jadalni czy garderoby. Wszystkie te meble wykonujemy z najwyższą starannością. Kładziemy nacisk na dostosowanie szafek do potrzeb naszych klientów. Najważniejsza jest dla nas wygoda i komfort zleceniodawców, dlatego staramy się możliwie dobrze dopasować meble nie tylko do wnętrza, ale również upodobań klientów.

Oferta naszej firmy nie ogranicza się wyłącznie do mebli na zamówienie do domu. Przygotowujemy również meble na wymiar dla firm, meble biurowe i gabinetowe, meble sklepowe na zamówienie, meble do aptek, szkół i instytucji. Oferujemy meble gastronomiczne, do gabinetów medycznych, hoteli i pensjonatów. 

Oprócz prostych, klasycznych szaf na wymiar i zabudów wnękowych, projektujemy i wykonujemy również szafki RTV, szafki nocne, słupki meblowe, meblościanki, komody, półki, regały, krzesła, stoły, stoliki kawowe, biurka, biblioteczki, witryny, łóżka, toaletki i wiele innych standardowych i niestandardowych form meblowych.

Nasza firma działa na terenie Katowic i najbliższych okolic. Kompleksowo zajmujemy się produkcją mebli, zaczynając od samodzielnego pomiaru pomieszczenia, poprzez projekt, wizualizacja, produkcję aż na transporcie i montażu w docelowym pomieszczeniu kończąc

Czym wyróżniają się produkowane przez nas meble na wymiar?

  • są starannie wykonywane z najwyższej jakości materiałów,
  • konkurencyjne ceny,
  • atrakcyjny stosunek jakości do ceny,
  • krótki czas realizacji zlecania,
  • bezpłatny pomiar, projekt i doradztwo,
  • transport i montaż gotowych mebli na wymiar do miejsca wskazanego przez klienta.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zlecenia, każdy etap naszej pracy jest wykonywany z należytą starannością, co daje gwarancję wysokiej jakości gotowego produktu.