Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do szkół, urzędów, instytucji na wymiar Katowice

Jednym z obszarów naszej działalności jest produkcja mebli do szkół, instytucji oraz urzędów. Wykonujemy je zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zapotrzebowaniem klienta. Kładziemy nacisk na ich wysoką jakość, funkcjonalność, a także reprezentacyjny wygląd.

Jakie meble do szkoły, urzędu, instytucji na zamówienie wybrać?

Meble na zamówienie do instytucji, urzędów czy szkół muszą spełniać odpowiednie wymogi. Podczas ich produkcji dokładamy wszelkich starań, by zostały dopasowane do potrzeb klienta. Oferujemy meble dla instytucji na wymiar takie jak:

  • komody,
  • szafy,
  • stoły i krzesła,
  • funkcjonalne regały i półki,
  • słupki meblowe,
  • nietypowe zabudowy na wymiar,
  • zabudowy wnękowe,
  • biblioteczki,
  • biurka,
  • kontenerki.

Szukasz funkcjonalnych, solidnych i zgodnych z przepisami mebli do szkoły i urzędu na wymiar?

Wybierz te przygotowywane na indywidualne zamówienie

Z jakich materiałów produkujemy meble do instytucji, szkół i urzędów na zamówienie?

Do dyspozycji mamy kilka różnych rodzajów materiałów, w wielu kombinacjach kolorystycznych, wzorach. Najczęściej sięgamy po drewno, metale, płyty MDF. Wszystkie są wysokiej jakości i dostosowane do miejsca, w którym będą wykorzystywane.

Zalety mebli do urzędów i instytucji na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble do szkół, instytucji i urzędów na wymiar mają wiele zalet nie do przecenienia. Przede wszystkim pozwalają na pełną konfigurację, zarówno pod kątem rozmiaru, kształtu, stylu, koloru, jak i konfiguracji wewnętrznej. Meble dla instytucji na zamówienie to gwarancja funkcjonalności oraz doskonałego dopasowania – mówi ekspert z meblena102.pl 

Meble dla instytucji na wymiar – projekt i wizualizacja

Nasza firma przykłada szczególną dużą wagę do jakości każdego etapu prac. Dlatego oferujemy również przygotowanie projektu i wizualizacji mebli na wymiar do szkoły, urzędu czy instytucji innego typu. Pozwalają one lepiej wyobrazić sobie efekt prac oraz na bieżąco nanieść poprawki.

Meble dla szkół i urzędów na zamówienie – dostawa oraz montaż w Katowicach

Samodzielnie zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem mebli szkolnych i urzędowych na wymiar, dlatego też dostarczamy je i montujemy we wskazanym miejscu. Dzięki temu mamy kontrolę nad każdym etapem i możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Meble urzędowe na wymiar – opinie klientów z Katowic

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów oraz cenimy opinie naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz z działem FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Meble urzędowe, szkolne, do instytucji na zamówienie – cena

Koszt mebli dla instytucji, szkół i urzędów na wymiar wyceniany jest indywidualnie. Zależy od ich ilości, złożoności, zastosowanych materiałów, wykorzystanych rozwiązań i dodatkowych funkcjonalności.

Chcesz zapewnić uczniom i petentom wygodne meble dla instytucji na wymiar?

Skontaktuj się z nami, zaprojektujemy je i wykonamy