Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne lakierowane do kuchni na wymiar Katowice

Meble kuchenne na wymiar z połyskiem w ostatnich latach są najchętniej wybieranymi przez klientów. Wynika to z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości oraz szerokiej oferty kolorystycznej takich frontów. Lakierowane fronty kuchenne na zamówienie są trwałe, odporne na wilgoć, wodę oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Meble kuchenne na wymiar na wysoki połysk – rodzaje

Meble kuchenne z lakierowanymi frontami na wymiar są przez nas dopasowywane nie tylko do wielkości i kształtu pomieszczenia, ale również upodobań wizualnych klientów. Oferujemy je w wersji na wysoki błysk, matowej lub półmatowej. Meble kuchenne na wymiar na wysoki połysk bardzo dobrze odbijają światło i powiększają optycznie wnętrze (sprawdzą się w nowoczesnych kuchniach na wymiar). Wykończenie matowe jest zdecydowanie delikatniejsze i pasuje do kuchni angielskich na wymiar oraz kuchni klasycznych na zamówienie.

Chcesz, aby Twoja kuchnia prezentowała się nowocześnie?

Wybierz lakierowane fronty do mebli kuchennych na wymiar

Zalety mebli kuchennych na wymiar z połyskiem

Wśród najważniejszych zalet mebli kuchennych na wymiar z połyskiem można wyróżnić optyczne powiększenie wnętrza, ogromny wybór kolorystyczny i łatwość mycia

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Fronty lakierowane do mebli kuchennych dedykowane są przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, ale i w klasycznych z powodzeniem można je stosować – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można wykorzystać lakierowane fronty kuchenne na zamówienie?

Głównym zastosowaniem lakierowanych frontów meblowych na wymiar są oczywiście meble kuchenne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je również w innych, np. słupkach meblowych na wymiar, szafkach na wymiar, zabudowach na zamówienie, meblach na wymiar do salonu, sypialni, pokoju dziecka czy przedpokoju.

Meble do kuchni lakierowane na wymiar – projekt i wizualizacja

Nasza firma oferuje przygotowanie również projektu i wizualizacji lakierowanych mebli kuchennych na wymiar. To ważny etap prac, zanim przystąpimy do ich przygotowania. Dzięki temu mamy pewność, że wraz z klientem dokładnie się zrozumieliśmy i powstaną dla niego najlepsze lakierowane kuchnie na zamówienie.

Transport i montaż mebli kuchennych lakierowanych na zamówienie w Katowicach

Na terenie Katowic i okolic oferujemy bezpłatny transport naszych mebli kuchennych lakierowanych na wymiar. Zajmujemy się także ich montażem. 

Opinie o meblach kuchennych lakierowanych do kuchni na wymiar

Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Dbamy o to, by dostali oni wysokiej jakości, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb meble kuchenne na wymiar na wysoki połysk, dlatego opinie o nich są pozytywne.

Jaka jest cena mebli kuchennych na wymiar na wysoki połysk w Katowicach?

Koszt zakupu mebli lakierowanych do kuchni na wymiar jest zróżnicowany i zależy m.in. od wielkości pomieszczenia, rodzaju materiałów, wielkości i ilości szafek czy zastosowanych systemów wewnątrz nich.

Potrzebujesz lakierowanych mebli kuchennych, które będą funkcjonalne?

Zapraszamy do kontaktu