Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do kuchni na wymiar Katowice

Jednym z najważniejszych filarów naszej oferty są wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Kompleksowo zajmujemy się ich przygotowaniem, począwszy od konsultacji z klientem i przygotowania projektu oraz wizualizacji (po wstępnych poprawkach), przez ich wykonanie, aż po montaż w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Tym, co wyróżnia przygotowywane przez nas meble do kuchni na wymiar, jest ich wysoka jakość i staranność na każdym etapie prac. Kładziemy nacisk na dostosowanie projektu do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. To wszystko w połączeniu z jakościowymi półproduktami daje trwałe i solidne meble kuchenne.

Rodzaje mebli kuchennych na zamówienie, które produkujemy

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar każdego rodzaju i stylu. Przygotowujemy je w dopasowaniu do wielkości wnętrza, jego kształtu, stylu oraz oczywiście zapotrzebowania klienta.

Niewątpliwą zaletą zastosowania mebli do kuchni na wymiar jest ich idealne dostosowanie do przestrzeni, którą dysponujemy. Gwarantujemy wybór mebli kuchennych w różnych kolorach, stylach i z wielu materiałów.

Potrzebujesz funkcjonalnych i estetycznych meble do kuchni na wymiar?

Poznaj naszą ofertę i przykładowe realizacje

Styl kuchni

Kuchnie klasyczne i drewniane Katowice

Meble kuchenne klasyczne oraz drewniane

Zwolennicy klasycznych wnętrz mogą zamówić u nas meble do kuchni w stylu klasycznym. Dedykowany jest on wszystkim, którzy lubią proste, skromne formy o uniwersalnym charakterze. W naszej ofercie znajdziemy klasyczne meble do kuchni wykonywane z drewna oraz płyt MDF. Dostępne są w stonowanych kolorach, najczęściej wybieranymi są brązowe, czarne, szare. Uniwersalny kształt frontów drewnianych sprawia, że jest to bezpieczny wybór do każdego wnętrza.

Kuchnie nowoczesne Katowice

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar dedykowane są do wnętrz industrialnych, loft, glamour. Tym, co je wyróżnia, są idealnie gładkie, najczęściej błyszczące fronty meblowe, fronty lakierowane, laminowane lub akrylowe. Mają prostą, delikatną formę oraz bogatą kolorystykę. Dzięki temu nasi klienci bez problemu dobiorą do swojej kuchni najlepsze nowoczesne meble na zamówienie. Dużą zaletą jest również możliwość dowolnego konfigurowania ilości, wielkości oraz układu wnętrza szafek kuchennych na wymiar. Szeroka oferta półek, mechanizmów, szuflad i systemów cargo pozwala nam uczynić meble do kuchni możliwie maksymalnie funkcjonalnymi.

Kuchnie angielskie Katowice

Meble kuchenne w stylu angielskim

Kuchenne meble w stylu angielskim stanowią doskonałe połączenie stylu klasycznego i nowoczesnego. Są one dedykowane osobom ceniącym styl romantyczny, dbającym o przytulność kuchni i jadalni. Najczęściej przygotowujemy kuchnie angielskie w delikatnej, pastelowej kolorystyce: bieli, kremach, błękitach. Fronty szafek mebli do kuchni w stylu angielskim wyróżniają się licznymi przeszkleniami oraz rzeźbionymi elementami. Zawsze dbamy o to, by modny, piękny wygląd szafek do kuchni łączył się z ich wysoką jakością oraz trwałością.

Blaty kuchenne na wymiar Katowice

Dopełnieniem każdej kuchni powinien być piękny, wysokiej jakości blat kuchenny na wymiar. W naszej ofercie znajdziemy wybór blatów wykonywanych z różnych materiałów, w praktycznie każdym kolorze, typie wykończenia i różnej trwałości. Oddajemy w ręce naszych klientów kuchenne meble na zamówienie z blatami laminowanymi, drewnianymi, granitowymi, z konglomeratu, marmuru czy ze spieków kwarcowych. Chętnie przygotowujemy również blaty do kuchni na wymiar szklane, metalowe i kompozytowe. Jesteśmy w stanie dobrać materiał do sposobu i intensywności użytkowania kuchni przez klientów.

Fronty meblowe

Fronty drewniane Katowice

Fronty drewniane

Jednymi z najtrwalszych i najpiękniejszych frontów do mebli kuchennych na zamówienie są te wykonywane z drewna. Najczęściej wykorzystujemy do ich tworzenia drewno dębu, brzozy, buku, jawora, jesiona i sosny. Możemy jednak wykonać fronty drewniane z orzecha, czy czereśni. Ten rodzaj frontów cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją wysoką estetykę oraz trwałość. Kolor mebli do kuchni z drewnianymi frontami może być różny, od bardzo jasnego po prawie czarny, w zależności od odmiany drewna. Niewątpliwą zaletą frontów drewnianych są widoczne słoje oraz możliwość wykończenia poprzez lakierowanie lub olejowanie. 

Fronty lakierowane Katowice

Fronty lakierowane

Chętnie wybieranymi frontami są również te lakierowane. Wyróżniają się idealnie gładką i błyszczącą powierzchnią, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Lakierowane fronty do mebli kuchennych na zamówienie występują w kilku wersjach wykończenia: matowym, półmatowym, błyszczącym czy nawet brokatowym. Meble do kuchni na wymiar z frontami lakierowanymi dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej (NCS lub RAL). Fronty lakierowane są rozwiązaniem ekonomicznym, a mimo to odpornym na zabrudzenia i zachlapania. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w meblach do kuchni na zamówienie.

Fronty laminowane Katowice

Fronty laminowane

Kolejną odmianą meblowych frontów są te laminowane. Meble kuchenne laminowane są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Podstawę frontów laminowanych stanowi płyta wiórowa MDF, na której zaprasowywane są kolejne warstwy papieru i laminatu. To sprawia, że cała szafka kuchenna na wymiar staje się trwała, odporna na wilgoć i słońce (nie blaknie) oraz na zmiany temperatur. Kolejnymi zaletami frontów meblowych laminowanych jest szeroka dostępność i zróżnicowanie występujących kolorów.

Fronty fornirowane Katowice

Fronty fornirowane

Fronty fornirowane to nieco tańsza i delikatniejsza wersja drewnianych mebli kuchennych na wymiar. Szafki fornirowane powstają z odpowiednio przygotowanych płyt meblowych MDF, które pokryte zostają fornirem. Jest to specjalnie przygotowana okleina drewniana o niewielkiej grubości. Dzięki temu fronty fornirowane wyglądają jak naturalne drewno, a są zdecydowanie tańsze. Występują w podobnie szerokiej kolorystyce jak meble drewniane do kuchni. Zaletą frontów fornirowanych jest doskonałe odzwierciedlenie naturalnych słojów i całej struktury drewna. Meble kuchenne na wymiar fornirowane sprawdzą się w każdym stylu wnętrza.

Fronty foliowane Katowice

Fronty foliowane

Kolejną odmianą stosowanych przez nas frontów meblowych są foliowane. Płyta meblowa poddawana jest frezowaniu, a potem pokrywana cienką folią PCV. Dzięki temu fronty foliowane odporne są na wysoką temperaturę i zachlapanie. Dodatkową zaletą jest łatwość mycia i odkażania. Nowoczesne technologie frontów foliowanych są w stanie doskonale imitować również naturalne drewno. Dostępne są także w wersji jednokolorowej, błyszczącej czy matowej.

Fronty akrylowe Katowice

Fronty akrylowe

Meble do kuchni akrylowe na wymiar powstają z płyt MDF, które są pokrywane odpowiednim kolorem akrylu. Szafki z frontami akrylowymi wyróżniają się wysoką jakością, odpornością na działanie wody, wilgoci, słońca. Przydatna okazuje się antybakteryjna warstwa ułatwiająca utrzymanie czystości w kuchni. By je umyć, wystarczy nam delikatna ściereczka i woda. Meble kuchenne na wymiar z akrylowym wykończeniem pozostają tak samo intensywnie kolorowe nawet po kilku latach użytkowania.

Układy kuchni na wymiar Katowice

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i sprzedażą różnych układów kuchni, które możemy dopasować do kształtu pomieszczenia. Dzięki wybraniu odpowiedniego zwiększymy funkcjonalność kuchni, a sobie zapewnimy łatwiejsze z niej korzystanie. Dla naszych klientów przygotowujemy kuchnie dwurzędowe, jednorzędowe oraz z wyspą. Każdy z nich sprawdzi się w innych wnętrzach. Do dużych kuchni polecamy układ dwurzędowy, do małych jednorzędowy, a otwartych – z wyspą kuchenną.

Kształty kuchni na wymiar Katowice

Najchętniej wybieranymi kształtami kuchni są te w literę L, U i G. W zależności od wielkości naszego wnętrza warto dobrać kształt mebli kuchennych tak, byśmy mieli łatwy dostęp do wszystkich sprzętów oraz szafek. Meble kuchenne w kształcie litery L najlepiej sprawdzają się w kuchniach otwartych na salon. 

Szafki na wymiar Katowice

W żadnej kuchni nie może zabraknąć wysokiej jakości, odpowiednio dopasowanych i funkcjonalnych szafek kuchennych na wymiar. W ręce klientów oddajemy szafki kuchenne wiszące, stojące, narożne, szafki do zabudowy piekarnika, szafki okapowe na zamówienie, szafki do zabudowy mikrofalówki, lodówki, płyty gazowej i elektrycznej.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Układ mebli U jest najbardziej ergonomiczny, jeśli chodzi o dostęp do stref pracy. Z kolei w dużych kuchniach warto rozważyć układ szafek kuchennych w literę G – mówi ekspert z meblena102.pl 

Dlaczego warto kupić u nas meble do kuchni na wymiar?

Meble do kuchni na wymiar warto zamówić ze względu na możliwość idealnego dopasowania ich do każdego, nawet nieforemnego wnętrza. Nasza firma stawia na jakość, zawsze przygotowujemy meble funkcjonalne i dopasowane do potrzeb klientów

Projekt oraz wizualizacja mebli kuchennych pod wymiar 

Każdą pracę nad meblami kuchennymi na zamówienie zaczynamy od wykonania projektu oraz wizualizacji. Nie pomijamy tych etapów, ponieważ pozwalają one uniknąć niedomówień i ustalić, że na pewno przygotujemy meble idealnie dopasowane do kuchni klienta.

Gdzie dostarczamy meble kuchenne na wymiar?

Nasze meble do kuchni na wymiar projektujemy i realizujemy na terenie Katowic i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Meble kuchenne na wymiar narożne i klasyczne – opinie o naszych produktach

Nasi klienci są zadowoleni z mebli kuchennych na wymiar, które u nas zamawiają. Ich pozytywne opinie są dla nas motywacją do dalszej pracy oraz są najlepszym poświadczeniem wysokiej jakości naszej pracy. Zachęcamy do przeczytania opinii naszych klientów oraz kontaktu z nami.

Kuchnie na zamówienie w Katowicach i okolicy – cennik

Cena kuchni na zamówienie zależy od kilku różnych czynników. Na ostateczny koszt mebli kuchennych na wymiar zależy od:

  • wielkości pomieszczenia i ilości szafek,
  • materiału, z którego zostały wykonane,
  • ilości i rodzaju zastosowanych mechanizmów,
  • dodatkowych elementów jak oświetlenie itd.

Chcesz mieć praktycznie urządzoną kuchnię?

Meble na zamówienie do kuchni to idealne rozwiązanie dla Ciebie