Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Szafki kuchenne na wymiar Katowice

Nasza firma zajmuje się produkcją szafek kuchennych na wymiar, które mogą być wykorzystane w domach, mieszkaniach czy instytucjach publicznych. Oferujemy meble kuchenne na zamówienie w różnych stylach: klasycznym, angielskim i nowoczesnym oraz różnych układach i kształtach. Zawsze dostosowujemy szafki do kuchni na wymiar do potrzeb i upodobań klienta.

Rodzaje frontów szafek kuchennych na wymiar

By umożliwić najlepsze dopasowanie kuchennych szafek na zamówienie do danego wnętrza, oferujemy szeroki wybór materiałów, z których te kuchenne fronty wykonujemy. Do wyboru są:

  • lakierowane fronty szafek kuchennych na wymiar,
  • szafki do kuchni z frontami drewnianymi,
  • meble kuchenne na zamówienie laminowane, foliowane, fornirowane,
  • akrylowe fronty do szafek kuchennych na zamówienie.

Każdy z materiałów wykorzystywanych do produkcji kuchennych szafek na wymiar ma swoje wady i zalety. By nie zgubić się podczas wybierania najlepszego rozwiązania, doradzamy klientom i wspieramy w wyborze.

Nasza firma przygotowuje szafki kuchenne na zamówienie różnych typów: stojące, wiszące, narożne, nad okap, słupki, wysuwane, do zabudowy lodówki itd. 

Masz małą, nieustawną kuchnię i ciężko dobrać Ci do niej meble?

Wybierz szafki kuchenne na wymiar

Zalety szafek kuchennych narożne na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Najważniejszymi zaletami szafek kuchennych narożnych na wymiar jest możliwość zagospodarowania przestrzeni, która często jest marnowana. Podobnie jak szafki do kuchni na zamówienie stojące i wiszące, tak również te narożne dają wiele możliwości aranżacyjnych. Zawsze staramy się zaprojektować ich wnętrze tak, by jak najlepiej wspierało naszych klientów – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można wykorzystać szafki kuchenne stojące na wymiar?

Wbrew pozorom kuchenne szafki stojące na wymiar mogą być stosowane również w innych pomieszczeniach niż kuchnie. Polecamy również wykorzystanie ich jako meble do łazienki, do przedpokoju czy spiżarni.

Projekt i wizualizacja szafek kuchennych wiszących na wymiar

Chętnie wykonujemy wstępny projekt i wizualizację szafek kuchennych wiszących, stojących jak i każdego innego typu. To znacznie ułatwi klientom wyobrażenie sobie ostatecznego wyglądu mebli. Nam z kolei pozwala nanosić poprawki i ulepszenia jeszcze na etapie projektu. 

Szafki kuchenne na zamówienie – dostawa i montaż w Katowicach

Oferujemy dostawę i montaż w Katowicach i okolicach. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. 

Opinie o frontach szafek kuchennych na wymiar

Dbamy o pozytywne opinie o szafkach do kuchni wiszących, stojących czy narożnych na zamówienie. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów na każdym etapie prac.

Koszt szafek kuchennych stojących, wiszących, narożnych na zamówienie w Katowicach

Cena szafek kuchennych na wymiar zależy od tego, jaki będzie projekt, ile i jakiej wielkości szafek będziemy mieli, co umieścimy w ich środku i z jakich systemów skorzystamy.

Martwisz się o wysokie koszty szafek kuchennych na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń do nas i uzyskaj wycenę!