Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble łazienkowe na wymiar Katowice

Dobór idealnych mebli łazienkowych nie jest prosty, szczególnie jeśli dysponujemy małym lub nieustawnym pomieszczeniem. Znalezienie gotowych szafek do łazienki może okazać się niemożliwe, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór mebli na wymiar. Nasza firma oferuje projekt i wykonanie na indywidualne zamówienie mebli łazienkowych, które dopasowujemy nie tylko do wnętrza, ale również do potrzeb klienta. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie zleceniodawcy, dlatego korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Na każdym etapie prac dokładamy wszelkich starań, by meble były nie tylko trwałe, ale i funkcjonalne.

Rodzaje mebli do łazienki na wymiar z naszej oferty

W ofercie naszej firmy znaleźć można wiele rodzajów mebli do łazienki na wymiar. Klienci wybierają najczęściej szafki pod umywalkę na zamówienie, słupki łazienkowe na wymiar, indywidualne zabudowy pralek, piecyków, suszarek. Szafki łazienkowe na zamówienie wykonujemy z różnych materiałów wysokiej jakości, które są odpowiednio trwałe i odporne na wilgoć oraz wahania temperatur.

Potrzebujesz pojemnych mebli do nieustawnej łazienki?

Zadzwoń, wycenimy indywidualny projekt mebli łazienkowych na wymiar

Szafki pod umywalkę na wymiar

Wśród najpopularniejszych mebli łazienkowych na zamówienie są szafki pod umywalkę. Jest to praktyczne rozwiązanie, umożliwiające nie tylko odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, ale również zapewniające odpowiednią podporę dla umywalki. Jako firma zawsze staramy się, by przygotowywane szafki umywalkowe na zamówienie były nie tylko modne, ale dostosowane do przedmiotów, które będą w nich przechowywane. Szafki łazienkowe na wymiar wykonujemy pod indywidualne wymiary, dzięki czemu dopasujemy je do każdego, nawet najbardziej nieustawnego wnętrza.

Szafki pod zabudowę pralki, suszarki, piecyka na zamówienie

Coraz chętniej nasi klienci decydują się na sięgnięcie po zabudowy wnęk na wymiar, nietypowe zabudowy na zamówienie czy właśnie zabudowy pralki, piecyka, suszarki. Dzięki ich wykorzystaniu w łazience wprowadzony i utrzymany zostaje ład. Praktyczne szafki pomieszczą wszelkie kosmetyki, akcesoria łazienkowe, ręczniki czy środki czystości. Szafki pod zabudowę pralki, nie tylko będą służyć jako dodatkowa skrytka, ale również ukryją pralkę i ochronią ją przed zakurzeniem.

Słupki łazienkowe na wymiar

W większości polskich łazienek znajdziemy meble łazienkowe na wymiar w postaci stojących lub wiszących słupków. Wąskie i wysokie słupki łazienkowe na zamówienie są doskonałe do tego pomieszczenia, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a przy tym są pojemne. Zmieszczą się w nich ręczniki, kosmetyki i inne potrzebne nam w łazience przedmioty.

Zalety mebli łazienkowych na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Łazienka, choć często mała lub nieustawna, potrzebuje odpowiednio dopasowanych mebli. Szafki do łazienki na zamówienie, które produkujemy, są przygotowywane tak, by wpasować się w pomieszczenie. Dbamy o wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są one trwałe i odporne na specyficzny mikroklimat panujący w łazience. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dostosować ilość, rozmieszczenie półek do potrzeb klientów. Stosujemy nowoczesne systemy, które sprawiają, że stają się one w pełni funkcjonalne  – mówi ekspert z meblena102.pl 

Z jakich materiałów wykonujemy meble na wymiar do łazienki?

Do wykonania szafek do umywalki na wymiar stosujemy fronty drewniane, lakierowane, fornirowane, laminowane, foliowane i akrylowe. Stosowana przez nas płyty meblowe MDF są zabezpieczone przed wilgocią. Odpowiednie zabezpieczenie szafek do łazienki na wymiar sprawia, że będą one trwałe i posłużą na lata. 

Szafki łazienkowe na wymiar – projekt i wizualizacja

Nasza firma, zanim rozpocznie prace nad realizacją mebli do łazienki na wymiar, wykonuje projekt i wizualizację. Są one niezastąpione we współpracy z klientem, ułatwiają wyobrażenie sobie ostatecznego wyglądu szafek łazienkowych na zamówienie. Dzięki współpracy z klientem i poznaniu jego potrzeb, możemy jeszcze mocniej zaprojektować i wykonać możliwie najlepiej dopasowane meble.

Dostawa oraz montaż szafek na zamówienie do łazienki w Katowicach

Sami zajmujemy się dostawa i montażem szafek na zamówienie do łazienki. Wykonujemy nasze meble na terenie Katowic i najbliższych okolic. Dzięki temu, że nadzorujemy produkcję szafek łazienkowych na wymiar, mamy pewność, że oddajemy w ręce klientów najlepszy możliwy produkt.

Opinie o meblach do łazienki na wymiar

Dokładamy wszelkich starań, by nasze kuchenne szafki na zamówienie były trwałe i modne. Opinie naszych klientów są pozytywne, co dodatkowo motywuje nas do pracy.

Meble łazienkowe na zamówienie – cennik w Katowicach

Ceny mebli łazienkowych na zamówienie produkowanych w Katowicach nie są z góry określone. Zależą od kilku czynników. Najważniejszymi są: wielkość pomieszczenia, ilość szafek, zastosowane materiały czy wyposażenie.

Nie mieścisz rzeczy w łazience?

Postaw na wysokiej jakości meble łazienkowe na wymiar