Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie angielskie na wymiar Katowice

Jednymi z chętniej wybieranych mebli kuchennych w naszej ofercie są te w stylu angielskim. Klienci ceniący sobie elegancję, szyk i nieco romantyczny charakter kuchni często decydują się na zamówienie kuchni angielskich na wymiar. Szafki w stylu angielskim wyróżniają zdobienia, delikatna kolorystyka, optyczna lekkość, przykuwające wzrok detale. Jednak oprócz wyjątkowego designu takie meble do kuchni na zamówienie są funkcjonalne i praktyczne.

Meble kuchenne na wymiar angielskie – rodzaje

W naszej ofercie znaleźć można angielskie meble kuchenne na wymiar z wieloma rodzajami frontów. Jeśli zależy nam na najwyższej jakości i trwałości, warto wybrać fronty drewniane, na których charakterystyczne dla tego stylu żłobienia prezentują się wyjątkowo elegancko. W nieco niższym budżecie można wykonać kuchnie angielskie na wymiar z frontami fornirowanymi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dobrać do nich fronty akrylowe, laminowane czy lakierowane. Pamiętajmy, że do dekoracyjnej formy mebli kuchennych w stylu angielskim, warto dobrać delikatną kolorystykę. Najchętniej wybieranymi są biel, ecru, szarości.

Poszukujesz romantycznej, przytulnej kuchni?

Wybierz meble kuchenne w stylu angielskim

Zalety kuchni angielskich na wymiar

Zalet kuchni angielskich na wymiar jest wiele. Przede wszystkim jesteśmy w stanie idealnie dopasować meble do każdego wnętrza, zarówno jeśli chodzi o ilość i rodzaj szafek, a także ich wielkości. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasze meble kuchenne angielskie na zamówienie są skrojone do potrzeb klientów również, jeśli chodzi o układ wnętrza i wyposażenie. Zawsze staramy się poznać oczekiwania i nawyki użytkowe zleceniodawców, by przygotowane meble w pełni odpowiadały ich potrzebom – mówi ekspert z meblena102.pl 

Kuchnia angielska na zamówienie – dostępne kształty i układy

Dobór układu i kształtu kuchni angielskiej na zamówienie jest kluczem do wpasowania jej we wnętrze oraz zapewnienia funkcjonalnego z niej korzystania. Jako firma zawsze staramy się doradzić klientowi, który układ mebli kuchennych w angielskim stylu sprawdzi się u niego najlepiej. W naszej ofercie znajduje się szeroki ich wybór. Chętnie wykonamy:

  • kuchnie angielskie na wymiar z wyspą,
  • meble do kuchni na zamówienie jednorzędowe i dwurzędowe,
  • kuchenne meble angielskie w kształcie litery L,
  • szafki do angielskiej kuchni o kształcie litery G,
  • kuchnie angielskie na wymiar w kształcie litery U.

Każdy z tych kształtów i układów sprawdzi się w nieco innych sytuacjach. Do małych wnętrz polecamy kuchnie angielskie na wymiar jednorzędowe i w kształcie litery L. Do tych większych z kolei – meble angielskie na wymiar do kuchni dwurzędowe, z wyspą, w kształcie litery G lub U.

Projekt i wizualizacja angielskich mebli kuchennych na zamówienie 

Ważnym etapem poprzedzającym wykonanie przez nas mebli na wymiar do kuchni jest przygotowanie ich projektu i wizualizacji. Po szczegółowej rozmowie z klientami i wykonaniu pomiarów, przystępujemy do projektowania mebli kuchennych angielskich na zamówienie. Ważne są dla nas detale i dopasowanie układu, koloru, kształtu czy wnętrz szafek do potrzeb klienta. Dopiero gdy uzyskamy akceptację, przechodzimy do przygotowania mebli kuchennych w angielskim stylu.

Meble kuchenne na wymiar angielskie – dostawa oraz montaż w Katowicach

Nasza firma produkuje meble kuchenne angielskie na wymiar na terenie Katowic. Dowozimy je do klienta w obrębie miasta i najbliższych okolic. By poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu z nami. Dzięki temu, że sami zajmujemy się dostawą i montażem mamy pewność, że kuchnie angielskie na zamówienie nie zostaną uszkodzone oraz będą bezpiecznie umieszczone w kuchni.

 

Opinie o naszych kuchniach angielskich na zamówienie

Kluczowe jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego przykładamy ogromną wagę do uzyskania pozytywnych opinii od zleceniodawców. Dotychczas nam się to udawało. Zapraszamy do przeczytanie opinii o naszej firmie oraz do działu FAQ, w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące naszych mebli kuchennych angielskich na wymiar.

Meble kuchenne na zamówienie angielskie – ceny w Katowicach

Koszt zakupu mebli do kuchni w stylu angielskim na zamówienie jest zróżnicowany i wyceniany indywidualnie. Zależy on przede wszystkim od: wielkości kuchni, ilości i rodzaju zamówionych szafek, zastosowanych systemów, dodatkowych funkcjonalności (jak chociażby oświetlenie). Zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową czy telefoniczną. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz przygotujemy indywidualną wycenę projektu.

Potrzebujesz pojemnych, ale ładnie wyglądających szafek kuchennych w stylu angielskim?

Pomożemy Ci dobrać kuchnie angielskie na wymiar