Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie z frontami drewnianymi Katowice

Kuchnie z frontami drewnianymi to jedne z najbardziej eleganckich produktów w naszej ofercie. Dedykowane najbardziej wymagającym klientom, ceniącym ponadczasowy szyk i trwałość mebli kuchennych na wymiar.

Rodzaje mebli kuchennych z frontami drewnianymi

Nasza firma oferuje kuchnie z frontami wykonywanymi z różnych odmian drewna. Do najpopularniejszych należą kuchnie klasyczne na wymiar z drewna dębowego, brzozowego, sosnowego. Możemy również przygotować meble kuchenne z frontami z drewna jaworowego, olchowego czy z jesiona i drewna egzotycznego. Odmiana drewna decyduje nie tylko o kolorze mebli, ale również o jego trwałości.

Szukasz trwałych i eleganckich mebli z drewnianymi frontami?

Zaprojektujemy dla Ciebie doskonałe kuchnie z frontami drewnianymi

Cechy i zalety mebli kuchennych z frontami drewnianymi

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Do wyboru mamy bowiem kuchnie z frontami drewnianymi lakierowanymi, olejowanymi, bielonymi, surowymi czy barwionymi. Możliwości aranżacyjnych jest bardzo wiele – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można wykorzystać drewniane fronty na zamówienie?

Drewniane fronty na wymiar stosowane są przede wszystkim jako uzupełnienie mebli kuchennych na zamówienie. Jednak można je również wykorzystywać w:

  • meblach do salonu na wymiar,
  • meblach sypialnianych na zamówienie,
  • meblach do przedpokoju na wymiar,
  • garderobach na wymiar,
  • szafach na zamówienie.

Projekt i wizualizacja kuchni z frontami drewnianymi na wymiar

Jako firma przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wykonujemy projekt i wizualizację mebli kuchennych z frontami drewnianymi. Ułatwia to wyobrażenie sobie, jak będą one ostatecznie wyglądać.

Meble kuchenne z frontami drewnianymi – dostawa i montaż w Katowicach

Zapewniamy bezpłatną dostawę i montaż frontów drewnianych do mebli kuchennych na zamówienie na terenie Katowic i jej najbliższych okolic. Sami zajmujemy się skręcaniem i bezpiecznym montażem w domu klienta.

Opinie o kuchniach z frontami drewnianymi na zamówienie

Staramy się uzyskiwać pozytywne opinie o meblach kuchennych z frontami drewnianymi na wymiar od naszych klientów. Przykładamy dużą wagę do jakości pracy na każdym jej etapie.

Ile kosztują meble kuchenne z frontami drewnianymi w Latowicach?

Koszt kuchni z frontami drewnianymi na zamówienie zależy od kilku czynników. Na cenę wpływa wielkość pomieszczenia i mebli, ich ilość, a także rodzaj drewna, z którego je przygotowujemy. 

Chcesz mieć ponadczasową, elegancką i praktyczną przytulną kuchnię?

Wybierz drewniane fronty kuchenne na wymiar