Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne na wymiar foliowane Katowice

Wybierając meble kuchenne na wymiar, musimy zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów są one wykonane. Muszą one być dobrane do naszego sposobu i częstotliwości korzystania z kuchni. Dla mniej wymagających klientów, ceniących budżetowe rozwiązania, polecamy meble kuchenne foliowane na zamówienie.

Czym są foliowane fronty do mebli kuchennych na zamówienie?

Foliowane fronty meblowe kuchenne powstają poprzez oklejanie płyty meblowej MDF. Musi zostać ona starannie pokryta folią PCV (realizuje się to z pomocą technologii 3D). Dla dodatkowego wzmocnienia, szczególnie krawędzi foliowanych, poddaje się meble procesowi lakierowania lub patynowania.

Potrzebujesz ekonomicznych mebli do kuchni?

Postaw na foliowane fronty meblowe na wymiar

Typy foliowanych mebli kuchennych na zamówienie

W naszej ofercie znaleźć można różne typy foliowanych mebli kuchennych na zamówienie. Występują one w wielu układach, kształtach i konfiguracjach. Co ważne, ten rodzaj frontów dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy wykończenie foliowanych mebli do kuchni na wysoki połysk, matowe oraz drewnopodobne.

Zalety mebli kuchennych na wymiar foliowanych

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble kuchenne na wymiar foliowane polecane są do kuchni, które nie są moco eksploatowane. Sprawdzą się w mieszkaniach na wynajem i sprzedaż. Cechuje je atrakcyjna cena i dobra jakość. Zaletą foliowanych mebli do kuchni na wymiar jest możliwość dopasowania ich do wielkości wnętrza, upodobań klienta, stylu kuchni. Da się je też łatwo myć i pielęgnować. Są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wyróżniają się niską ceną – mówi ekspert z meblena102.pl 

Gdzie można zastosować foliowane fronty meblowe?

Foliowane fronty meblowe przede wszystkim mają zastosowanie w kuchennych szafkach na wymiar. Oprócz tego wykorzystuje się je również w meblach na zamówienie do salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziecka, młodzieżowego. Fronty meblowe foliowane są stosowane także w zabudowach wnękowych na wymiar, szafkach na zamówienie czy meblach dla firm na wymiar.

Projekt i wizualizacja foliowanych meble do kuchni na wymiar

Przed przystąpieniem do realizacji zamówionych mebli kuchennych foliowanych na wymiar zajmujemy się przygotowaniem projektu i wizualizacji dla każdego klienta.

Dostawa i montaż mebli do kuchni na zamówienie foliowanych na terenie Katowic

Produkowane przez nas foliowane meble do kuchni na zamówienie dostarczamy na terenie Katowic i okolic. Zajmujemy się również montażem naszych mebli w domu czy siedzibie firmy Klienta.

Opinie o foliowanych meblach kuchennych na zamówienie

Dbamy o pozytywne opinie klientów o naszych meblach na wymiar. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów oraz starannie je wykonujemy.

Cena mebli do kuchni na wymiar foliowanych w Katowicach

Nie posiadamy jednego, z góry określonego cennika mebli do kuchni foliowanych na zamówienie. Ostateczna cena zależy bowiem od wielkości pomieszczenia, ilości i rodzaju szafek kuchennych oraz  zastosowanych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów. 

Szukasz mebli kuchennych, które nie będą kosztowały majątku?

Meble kuchenne foliowane to strzał w dziesiątkę!