Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Oprócz mebli kuchennych na wymiar, nasza firma wykonuje również różnego rodzaju mniej i bardziej klasyczne zabudowy na zamówienie. Mogą to być meble do mieszkań, domów, firm, instytucji państwowych czy kultury. Niezależnie od przeznaczenia, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać funkcjonalną, dobrze wyglądającą zabudowę na wymiar.

Jakie typy zabudowy na zamówienie wykonujemy?

W naszej ofercie znaleźć można pełen przekrój rodzajów zabudowy na zamówienie. Mogą to być zabudowy wnęk, skosów, poddaszy, schodów. Podejmujemy się również produkcji mniejszych form i zabudów nietypowych, do spiżarni, pralki, suszarki czy kaloryfera.

Twoje pomieszczenia są nieustawne i trudno dopasować do nich meble?

Wybierz zabudowy na wymiar

Zabudowy wnęk Katowice

Zabudowy wnęk na zamówienie

Najczęściej wybieranymi rodzajami zabudowy na wymiar są te do wnęk. Często w naszych mieszkaniach i domach znaleźć można załamania ścian, wnęki, do których nie da się wstawić gotowych mebli. Warto wtedy sięgnąć po zabudowy na zamówienie, które możemy idealnie wpasować w dostępne miejsce. Funkcjonalnej przygotowana zabudowa posłuży do przechowywania ubrań, dodatków, drobnych i większych przedmiotów codziennego użytku. Zawsze staramy się dopasować projekt zabudowy na wymiar do potrzeb naszych klientów. Oferujemy pełen przekrój materiałów, kolorów i stylów frontów meblowych (fronty drewniane, lakierowane, laminowane, foliowane, fornirowane), by łatwo było je dobrać do wnętrza. Oprócz tego stosujemy różne systemy ułatwiające przechowywanie.

Zabudowy skosów i poddaszy Katowice

Zabudowy skosów i poddaszy

Lubimy projektować meble praktyczne, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zabudowy poddasza i skosów na zamówienie. Zaprojektowanie pojemnych, dobrze wyglądających i praktycznych mebli na poddasze nie jest proste, ale chętnie podejmujemy się tego zadania. Mamy doświadczenie z rozwiązaniami dedykowanymi właśnie do mieszkań i domów ze skosami.

Zabudowy pod schodami Katowice

Zabudowy pod schodami

Przestrzeń pod schodami często pozostaje niezagospodarowana. By jej nie marnować, warto sięgnąć po zabudowę pod schody na wymiar. Pozwala ona na wykorzystanie nawet niewielkich wnęk do przechowywania przedmiotów codziennego użytku.

Zabudowy pralki i suszarki na wymiar

Coraz chętniej nasi klienci wybierają możliwość zabudowy pralki i suszarki. Idealnie dopasowana do urządzeń szafka pozwala na sprytne ukrycie sprzętów codziennego użytku. Jest to szczególnie przydatne we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.

Zabudowy grzejnika, kaloryfera

Jeśli zależy nam na ukryciu kaloryfera, warto wybrać zabudowę grzejnika na wymiar. Nie tylko schowa kaloryfer, ale i nie ograniczy przepływu powietrza, tak, by nadal spełniał on swoją funkcję.

Zabudowy spiżarni

Zabudowa spiżarni na wymiar pozwala na stworzenie przestrzeni do prawidłowego i bezpiecznego przechowywania żywności. Taką szafę na zapasy dostosujemy do wielkości pomieszczenia i rodzaju trzymanych tam rzeczy.

Nietypowe zabudowy na wymiar

Nasza firma podejmie się również wykonania nietypowych zabudów na zamówienie do każdego pomieszczenia (łazienki, kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecka).

Zalety naszych zabudów na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Największymi zaletami zabudowy na wymiar, podobnie jak szaf na zamówienie, mebli łazienkowych na wymiar i innych jest możliwość kompleksowego ich zaprojektowania oraz dostosowania do wnętrza. Możemy dopasować je wielkościowo, dobrać materiały, i wyposażenie. Dodatkowo nasze zabudowy na zamówienie są najwyższej jakości i trwałości – mówi ekspert z meblena102.pl 

Zabudowy na zamówienie – projekt i wizualizacja

Przed rozpoczęciem przygotowania zabudowy, zajmujemy się również projektem i wizualizacją mebla. Klientowi daje to szansę zweryfikowania swojej wizji, a nam dopracowania szczegółów zabudowy na zamówienie.

Transport i montaż zabudowy na wymiar w Katowicach

Zajmujemy się również dowozem oraz montażem mebli na wymiar. Dzięki temu mamy pełną kontrolę od początku do końca procesu przygotowania szafek na zamówienie.

Opinie o zabudowach pod wymiar

Zapraszamy do przeczytania opinii o naszych realizacjach. Dbamy o jakość i trwałość sprzedawanych zabudów na zamówienie, dlatego klienci są zadowoleni z efektów naszej pracy.

Koszt zabudowy na zamówienie w Katowicach

Cena wykonania przez nas zabudowy na wymiar w Katowicach i okolicach jest uzależniona od kilku czynników. Przede wszystkim od wielkości pomieszczenia, ilości zamówionych mebli, ich rodzaju, zastosowanego materiału czy wykorzystanych systemów. Zapraszamy do kontaktu, chętnie dokonamy wstępnej wyceny.

Chcesz zagospodarować niewykorzystaną przez skosy przestrzeń?

Skontaktuj się z nami