Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowa schodów na wymiar Katowice

Wykonanie zabudowy pod schodami na wymiar jest doskonałym pomysłem na wykorzystanie tej zazwyczaj mało ustawnej przestrzeni. Nasza firma podejmuje się projektowania i wykonywania szafek na wymiar pod schodami dla klientów z Katowic i okolic, które są dopasowywanie nie tylko do wielkości wnęki, ale również potrzeb klienta. Mogą być one dodatkowo oświetlone, zostać wyposażone w funkcjonalne rozwiązania tak, by możliwie łatwo się z nich korzystało.

Jakie zabudowy wnęki pod schodami na wymiar wykonujemy?

W ramach planowania i zagospodarowania wnęki pod schodami możemy wykonać różne rodzaje mebli na zamówienie np.:

  • zabudowy wnęk na wymiar,
  • nietypowe zabudowy na wymiar,
  • biurka pod schodami;
  • szafki na buty pod schodami,
  • meblościanki pod schodami;
  • komody pod schodami;
  • zabudowy spiżarni,
  • witryny i gabloty.

Szukasz sposobu na funkcjonalną aranżację przestrzeni pod schodami?

Wybierz indywidualnie zaprojektowaną zabudowę wnęki pod schodami na wymiar

Zalety szafek pod schodami na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Głównymi zaletami szafek pod schody na wymiar jest możliwość ich personalizacji i idealnego dopasowania do przestrzeni, którą dysponujemy. Bez trudu da się dobrać odpowiedni wygląd zabudowy oraz jej wyposażenie. Warto najpierw dokładnie zastanowić się, jakie przedmioty będziemy przechowywać w szafce pod schodami, by możliwie najlepiej wykorzystać tę przestrzeń – mówi ekspert z meblena102.pl 

Zabudowa pod schodami na wymiar – projekt i wizualizacja

Zanim rozpoczniemy realizację zamówienia dla klienta, przygotowujemy projekt oraz wizualizację, a także omawiamy wszystkie szczegóły ze zleceniodawcą. To pozwala na lepsze wyobrażenie sobie finalnego wyglądu zabudowy. 

Dostawa oraz montaż zabudowy schodów na wymiar w Katowicach

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją szafek pod schody na zamówienie. Oferujemy również dostawę do miejsca wskazanego przez klienta oraz kompleksowy, bezpieczny montaż. 

Opinie o zabudowie wnęki pod schodami na wymiar

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle cenne. Dokładamy wszelkich starań, by były pozytywne. Dlatego na każdym etapie tworzenia zabudowy wnęk pod schody, dbamy o jakość nie tylko wykorzystywanych materiałów, ale i naszej pracy.

Koszt szafki pod schody na wymiar w Katowicach i okolicach

Cena zabudowy wnęki pod schodami na zamówienie nie jest z góry precyzyjnie określona, ponieważ zależy od kilku czynników. Najważniejsza jest wielkość potrzebnej szafki, stosowane w niej materiały i dodatkowe rozwiązania (koszyki, szybki domyk, oświetlenie, drążki etc.). Na ostateczny koszt szafki pod schodami będą mieć wpływ również niestandardowe wymagania klienta.

Nie wiesz jak zagospodarować przestrzeń pod schodami?

Skontaktuj się z nami