Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Dla zaprojektowanie idealnej i funkcjonalnej kuchni na zamówienie niezbędne jest prawidłowe dobranie jej kształtu. Obok układu kuchni na wymiar, to właśnie jej kształt ma kluczowe znaczenie dla praktyczności wnętrza. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo, by pomóc klientom dopasować meble kuchenne na wymiar do ich mieszkania czy domu. W naszej ofercie można znaleźć kuchnie na wymiar w kształcie litery L / U / G w różnych wersjach kolorystycznych, stylach i z wielu materiałów.

Kuchnia L na wymiar

Jednym z najprostszych kształtów mebli kuchennych na zamówienie są te w literę L. Zabudowa kuchenna L wykorzystuje dwie sąsiadujące ze sobą ściany, które zostają zabudowane meblami. Kuchnia L sprawdza się praktycznie w każdym wnętrzu, ale szczególnie mocno polecana jest do kuchni wąskich i długich. Zaletami mebli kuchennych na zamówienie w kształcie litery L jest możliwość zachowania zasad trójkąta roboczego, dzięki czemu takie meble będą w pełni funkcjonalne.

Wybierz kształt kuchni, który pasuje do Twojego pomieszczenia

Postaw na meble kuchenne na zamówienie

Kuchnia w literę U na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasi klienci chętnie wybierają meble kuchenne w literę U. Dedykowana jest ona kuchniom nieco większym, zamkniętym lub częściowo otwartym. By kuchnia U była funkcjonalna, należy odpowiednio ją zaprojektować z zachowaniem niezbyt dużych odległości pomiędzy sprzętami. Meble kuchenne na zamówienie w literę U cenione są za przestrzenność i praktyczność – mówi ekspert z meblena102.pl 

Kuchnia w kształcie G na wymiar

Ostatnim z popularnych kształtów kuchni na wymiar są te w literę G. Do dużych pomieszczeń warto wybierać właśnie meble kuchenne na zamówienie w kształcie litery G. Daje ona niekończące się możliwości aranżacyjne, ale wymaga dużo miejsca, nie tylko przy ścianach, ale i w centrum pomieszczenia.

Projekt i wizualizacja kuchni na zamówienie o różnych kształtach

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem projektów i wizualizacji mebli kuchennych na wymiar w kształcie litery L / U / G. Projekt pozwoli wyobrazić sobie klientowi, jak będzie wyglądać ostatecznie pomieszczenie po zamontowaniu mebli. Przy każdym projekcie dbamy o funkcjonalność kuchni oraz dopasowanie ich do potrzeb klienta.

Transport i montaż kuchni w kształcie litery L / U / G na wymiar w Katowicach

Zapewniamy transport i montaż kuchni na zamówienie L / U / G na terenie Katowic i w najbliższych okolicach. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo w zakresie dowozu i montażu mebli.

Kuchnia w kształcie litery L / U/ G na wymiar w Katowicach – cennik

Kuchnie w kształcie litery L / U / G na wymiar mogą mieć różne ceny. Ostateczny koszt zależy bowiem od kilku czynników: wybranego kształtu, wielkości pomieszczenia, ilości szafek kuchennych na zamówienie, materiałów, zastosowanych rozwiązań i udogodnień.

Chcesz, aby Twoja kuchnia była w pełni funkcjonalna?

Zadzwoń do nas, a zaprojektujemy ją w takim kształcie jakim tylko zechcesz