Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble kuchenne akrylowe na wymiar Katowice

Nasi klienci, obok mebli drewnianych na zamówienie i lakierowanych, chętnie wybierają kuchenne meble akrylowe na wymiar. Są one dostępne w szerokim wyborze kolorów i wzorów, a do tego są rozwiązaniem ekonomicznym.

Jak powstają akrylowe meble kuchenne na wymiar?

Akrylowe meble kuchenne na zamówienie powstają poprzez połączenie błyszczącego i trwałego akrylu z płytą meblową MDF. Po nałożeniu kilku warstw, zyskujemy wyjątkowo gładką i solidną powłokę, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Tym, co odróżnia meble akrylowe na wymiar od laminowanych, jest zdecydowanie wyższa trwałość akrylu.

Potrzebujesz trwałych i modnych mebli kuchennych?

Postaw na akrylowe fronty meblowe na wymiar

Rodzaje i typy akrylowych mebli do kuchni na zamówienie

Jako firma oferujemy różne typy akrylowych mebli do kuchni na zamówienie. Dzięki różnorodnym kształtom, układom meble te da się bez trudu dopasować do każdego wnętrza. W przypadku frontów kuchennych z akrylu warto podkreślić, że klient może wybierać spośród nieograniczonej gamy barw oraz kilku typów wykończeń (błyszczącego, matowego i półmatowego).

Zalety akrylowych mebli kuchennych na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Akrylowe fronty meblowe są trwałe, odporne na zachlapanie, wilgoć czy zmiany temperatur. To czyni z nich odpowiedni materiał na kuchenne meble na wymiar. Dodatkowo błyszczący i gładki akryl doskonale odbija promienie słoneczne, dzięki czemu, decydując się na akrylowe meble do kuchni na wymiar, możemy optycznie powiększyć nasze wnętrze. Niewątpliwie ich zaletą jest również łatwość w utrzymaniu czystości – mówi ekspert z meblena102.pl 

W jakich pomieszczeniach można wykorzystać akrylowe meble kuchennych na wymiar?

Fronty akrylowe stosuje się w bardzo wielu meblach i pomieszczeniach. Oprócz omówionych już kuchennych mebli akrylowych na wymiar, wykorzystuje się je również w:

  • meblach na wymiar do jadalni, sypialni, salonu, pokoju dziecka, łazienki;
  • garderobach na zamówienie;
  • szafach i szafkach na wymiar, meblościankach na zamówienie.

Projekt i wizualizacja akrylowych mebli do kuchni na zamówienie

Przed przystąpieniem do pracy nad meblami na zamówienie wykonujemy projekt i wizualizację zamówionych kuchennych mebli akrylowych na wymiar.

Akrylowe meble kuchenne na zamówienie – dostawa i montaż

Sami zajmujemy się dostawą i montażem akrylowych mebli do kuchni na zamówienie. Gwarantujemy bezpieczny transport mebli pod wskazany adres.

Opinie o akrylowych meblach kuchennych na wymiar

Ważne są dla nas pozytywne opinie klientów. Dokładamy starań, by każdy produkt był odpowiedniej jakości i w pełni spełniał potrzeby zleceniodawcy.

Ile kosztują w Katowicach akrylowe meble do kuchni na zamówienie?

Koszt akrylowych mebli kuchennych na zamówienie zależy od tego, na ile szafek się zdecydujemy, jakiego one będą rodzaju, a także jakie będzie ich wyposażenie.

Szukasz funkcjonalnej i taniej kuchni na zamówienie dopasowanej do Twoich potrzeb

Zadzwoń, a zaprojektujemy odpowiednią kuchnię akrylową dla Ciebie