Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma oferuje wykonanie nowoczesnych i klasycznych szaf na zamówienie do każdego wnętrza. Szeroka oferta materiałów, kolorów, systemów sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować szafę skrojoną do potrzeb klienta. Stawiamy na dokładność i jakość, dzięki czemu szafa robiona wymiar będzie służyć latami.

Jakie szafy na wymiar wykonujemy?

Celem naszej pracy jest stworzenie szafy na wymiar dopasowanej do wymogów klienta. Ma ona spełniać jego oczekiwania i pasować do wnętrza.

Szafy wnękowe na zamówienie

Jedną z najpopularniejszych kategorii zabudów na wymiar są szafy wnękowe. Umożliwiają wykorzystanie często nieustawnych zakamarków salonów czy sypialni. Szafa wnękowa jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie mamy miejsca na profesjonalną garderobę na zamówienie. Pozwoli na wygodne przechowywanie odzieży, obuwia oraz innych przedmiotów, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na zamówienie posiadają drzwi otwierane poprzez przesuwanie, a nie odchylanie. Dzięki temu jest to najbardziej kompaktowy rodzaj mebla. Nie tylko organizuje przestrzeń, ale również nie wymaga wiele miejsca. Można ją wykorzystywać zarówno w dużych, jak i malutkich pokojach.

Szafy narożne na zamówienie

Szafy narożna na wymiar zgodnie z nazwą montowane są w rogach pomieszczeń. Dzięki specyficznej budowie taka szafa jest bardzo pojemna. Można wykonać ją z różnych materiałów oraz zastosować w niej: drzwi przesuwne lub uchylne. Szafy narożne na zamówienie polecane są szczególnie do małych wnętrz.

Szafy uchylne na wymiar

Szafy uchylne na zamówienie to podstawowy i klasyczny rodzaj mebla. Doskonale sprawdzą się w wąskich i płytkich wnękach. Szafa uchylna może występować jako zabudowana wnęka lub w wersji wolnostojącej. 

Szafy wolnostojące na zamówienie

Szafy korpusowe, czyli wolnostojące, to najstarszy i najbardziej podstawowy rodzaj szaf na zamówienie. Mogą powstać według dowolnego planu i na dowolny rozmiar.

Potrzebuejsz miejsca do przechowywania ubrań, a Twój pokój jest niewymiarowy?

Skontaktuj się z nami i wybierz szafę na wymiar

Zastosowanie szaf na zamówienie

Chętnie podejmujemy się wykonania szaf robionych na wymiar do dowolnego wnętrza. Oto kilka przykładów:

Szafy na wymiar do przedpokoju i na korytarz

Klienci chętnie wybierają szafy na zamówienie do przedpokoju i na korytarz. Pozwalają one na segregację i przechowywanie odzieży wierzchniej, obuwia czy też przedmiotów rzadziej używanych.

Szafy na zamówienie na poddasze

Wykonujemy również szafy na wymiar na poddasze. Ten rodzaj zabudowy skosów wymaga dużej precyzji. Dzięki staranności podczas jej tworzenia można uzyskać szafy na zamówienie na poddasze dokładnie dopasowany do wnętrza i potrzeb klienta.

Szafy na wymiar do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym nie może zabraknąć praktycznej szafy na wymiar. Przed jej wykonaniem poznajemy potrzeby klienta, dzięki czemu możemy zaprojektować ją tak, by spełniała oczekiwania. Warto dokładnie przemyśleć materiały czy kolory, z jakich powstanie, dzięki czemu może stanowić idealne dopełnienia stylizacji wnętrza. Szafa na wymiar do sypialni może również optycznie powiększyć wnętrze poprzez zastosowanie lustrzanych drzwi.

Szafy na wymiar do salonu

Szafa na zamówienie do salonu może być dodatkowym miejscem do przechowywania, szczególnie w małych mieszkaniach czy domach. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów możemy przygotować szafy na wymiar do salonów nowoczesnych, industrialnych, glamour czy klasycznych.

Szafy na zamówienie do garderoby

W szafie na wymiar do garderoby chętnie wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i systemy. Ułatwiają one organizację przestrzeni i zachowanie porządku.

Szafy na wymiar do biura

Szafy na zamówienie do biura mają być przede wszystkim funkcjonalne i proste w formie. Chętnie dostosujemy ją do każdego firmowego wnętrza.

Szafy na wymiar do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Nasi klienci coraz chętniej wybierają szafy na wymiar również do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Mogą mieć one klasyczne lub niestandardowe kształty.

Jakie są zalety szaf na wymiar?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Wybierając szafę na wymiar, mamy pewność, że mebel będzie idealnie dopasowany do naszego wnętrza i potrzeb. Możemy zaprojektować szafę dokładnie taką, jaka będzie dla nas najlepsza. Z pewnością zmieści wszystkie nasze przedmioty i pozwoli zachować porządek – mówi ekspert z meblena102.pl 

Szafy na zamówienie – projekt i wizualizacja

By ułatwić wybór i skonstruowanie idealnej szafy na zamówienie, oferujemy wykonanie projektu oraz wizualizacji wybranego mebla.

Transport oraz montaż szafy na wymiar w Katowicach

Dbając o każdy szczegół realizowanego zamówienia, oferujemy również transport gotowej szafy na wymiar oraz jego montaż w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki temu mają oni pewność, że otrzymają dobrze i bezpiecznie zmontowany mebel na wymiar do domu.

Szafa na miarę – opinie

Wykonując szafy na zamówienie, dokładamy wszelkich starań, by były możliwie trwałe i spełniały oczekiwania klientów. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszych dotychczasowych realizacjach.

Ile kosztuje szafa robiona na wymiar w Katowicach?

Cena wykonania szafy na wymiar jest zależna od kilku czynników. Wpływ na koszt produktu ma jego wielkość, zastosowane materiały, mechanizmy i specjalne życzenia klienta. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przygotujemy indywidualną wycenę.

Nie lubisz marnować wolnej przestrzeni i chcesz ją maksymalnie wykorzystać?

Zamów szafę robioną na wymiar