Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Zabudowa skosów i poddaszy na wymiar Katowice

Dobranie mebli do wnętrz ze skosami zawsze jest trudniejsze. Dla nas jest to jednak wyzwanie, którego się chętnie podejmujemy. Meble pod skosy na wymiar wykonujemy do każdego typu wnętrz, z różnych materiałów, w wielu wzorach i modelach. Najważniejsza jest jednak możliwość zaprojektowania dobrze dopasowanych zabudów skosów, które będą nie tylko estetyczne, ale i pojemne oraz funkcjonalne.

Jakie meble pod skosy na wymiar można u nas zamówić?

Nasza firma podejmie się realizacji wielu rodzajów mebli na zamówienie. Na poddasze ze skosami wykonamy:

 • zabudowy wnęk,
 • zabudowy spiżarni,
 • szafy na wymiar,
 • szafki,
 • słupki meblowe,
 • meblościanki, 
 • komody,
 • półki i regały,
 • witryny,
 • toaletki
 • inne nietypowe zabudowy na wymiar.

Skos powodują, że tradycyjne meble sklepowe nie sprawdzą się u Ciebie?

Wybierz indywidualnie zaprojektowane zabudowy skosów na zamówienie

Zabudowa skosów na wymiar – zalety i funkcjonalności takiego rozwiązania

Zabudowa skosów na wymiar to sposób na to, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń poddasza ze skosami, które – jak wiadomo – są przestrzeniami bardzo wymagającymi. Każde, nawet to z pozoru najmniej funkcjonalne pomieszczenie, posiada w sobie nieograniczony potencjał. Zabudowy na wymiar to sposób, aby wydobyć z niego estetykę połączoną z praktycznością. Uzyskujemy wtedy nie tylko miejsce do przechowywania, ale również ciekawy wizualnie element wnętrza. Wykorzystując systemy drzwi przesuwnych, możemy zagospodarować niewygodne wnęki, trudno dostępne zakamarki, miejsca pod schodami – słowem niemal każdy wolny centymetr pomieszczenia.

Typy pomieszczeń, w jakich sprawdzą się meble na poddasze ze skosami na wymiar

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble na poddasze ze skosem na wymiar są przede wszystkim idealnie dopasowywane do wnętrza. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagospodarować każde, nawet najmniej nieustawne pomieszczenie. Zaletami zabudów skosów na zamówienie są również pełna możliwość konfigurowania mebla i dostosowania go do potrzeb klienta. Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, są więc trwałe i solidne – mówi ekspert z meblena102.pl 

Zabudowa skosów poddasza na wymiar – projekt i wizualizacja

Aranżacja poddasza ze skosami to nie lada wyzwanie, ponieważ wnętrza ze skosami uważa się za trudniejsze w umeblowaniu. Na życzenie Klientów wykonujemy projekty oraz wizualizacje mebli pod skosy na wymiar. Na przykładzie takiej wizualizacji widać dokładnie, jak zmienia się charakter wnętrza w zależności od wyposażenia i ustawienia mebli.

Dostawa oraz montaż szafy na poddaszu ze skosami na wymiar na terenie Wrocławia

Projektujemy, wykonujemy, dostarczamy i montujemy szafy na poddaszu ze skosami na wymiar w miejscu wskazanym przez klienta w obrębie Wrocławia.

Zabudowy skosów na wymiar – opinie

Jesteśmy wrocławską firmą stolarską z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy zgrany zespół pracowników, a wysoka jakość naszych produktów sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Największym uznaniem jest fakt, że jesteśmy polecani przez klientów.

Cennik mebli pod skosy na wymiar we Wrocławiu

W przypadku wyceny mebli pod skosy zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Dokładną wycenę jesteśmy w stanie przygotować tylko po poznaniu wszelkich szczegółów zamówienia.

Nie wiesz, jak funkcjonalnie zagospodarować poddasze i pomieszczenia ze skosami?

Skontaktuj się z nami