Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble sklepowe na wymiar Katowice

W ofercie naszej firmy znajdziemy również sklepowe meble na zamówienie. Staramy się, by zostały one możliwie dobrze dopasowane do rodzaju działalności oraz potrzeb klienta. Bardzo istotne jest dla nas przygotowanie mebli na wymiar spełniających wszelkie oczekiwania zleceniodawcy.

Rodzaje mebli sklepowych na zamówienie, które wykonujemy

Meble na zamówienie dają nam wiele możliwości projektowych. Staramy się wykorzystywać najnowsze technologie i rozwiązania, które podnoszą jakość i funkcjonalności mebli do sklepu na wymiar. Równie istotny jest elegancki, schludny wygląd, który jest ważny w prowadzeniu działalności powiązanych z obsługą klientów. Meble do sklepu na wymiar pozwalają doskonale zagospodarować przestrzeń w każdym pomieszczeniu firmowym.

W ofercie posiadamy lady sklepowe na zamówienie, regały sklepowe na wymiar, stojaki, wieszaki do sklepów, gabloty sklepowe na wymiar, regulowane półki, systemy konfekcyjne.

Lady sklepowe na wymiar

W żadnym sklepie nie może zabraknąć wysokiej jakości, praktycznych lad. Jeśli zależy nam na idealnym dopasowaniu jej do rodzaju działalności, a przy tym ma być wysokiej jakości, warto wybrać ladę sklepową na zamówienie. Będzie ona dobrze eksponować produkty na sklepie. Do nowoczesnych wnętrz polecamy szklane lady sklepowe na wymiar. Są one wykonywane z odpornego na stłuczenie szkła hartowanego.

Regały sklepowe na wymiar

Kolejnym niezbędnym elementem każdego sklepu są regały sklepowe. Muszą być one solidne, odpowiednio zaprojektowane, najlepiej by miały regulowane półki. Nasza firma wykonuje regały sklepowe na wymiar z różnych materiałów: drewna, metalu, płyt MDF.

Szukasz funkcjonalnych i solidnych mebli sklepowych na wymiar?

Wybierz te projektowane na indywidualne zamówienie

Zalety mebli do sklepu na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zaletą mebli sklepowych na wymiar jest możliwość zaprojektowania ich dokładnie pod potrzeby danego przedsiębiorstwa. Podobnie jak meble biurowe na wymiar, tak i te sklepowe mogą posiadać regulację. Klient może dobrać rozmiar mebla, jego wygląd i funkcjonalności – mówi ekspert z meblena102.pl 

Meble do sklepu na wymiar – przeznaczenie

Wykonywane przez nas meble sklepowe na zamówienie mogą być stosowane w cukierniach, piekarniach, sklepach z warzywami, kosmetykami, jubilerskich, rybnych, spożywczych, obuwniczych, zabawkowych. Jesteśmy w stanie wykonać meble do sklepu na wymiar przeznaczone do każdego rodzaju działalności.

Meble sklepowe na wymiar – projekt i wizualizacja

Przed realizacją zlecenia wykonujemy projekt i wizualizację mebli na wymiar.

Meble do sklepu na wymiar – nasze dotychczasowe realizacje

Polecamy zapoznanie się ze zdjęciami z poprzednich realizacji mebli do sklepu na wymiar.

[zdjęcia]

Meble sklepowe na zamówienie – dostawa oraz montaż w Katowicach

Sami zajmujemy się dostawą i montażem mebli do sklepów na zamówienie w miejscu wskazanym przez klienta.

Opinie o meblach do sklepu na zamówienie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów o produkowanych przez nas meblach.

Cena mebli sklepowych na wymiar

Ostateczny koszt mebli do sklepu na zamówienie zależy od ich złożoności, wielkości, zastosowanych materiałów i innych rozwiązań.

Chcesz odmienić na modny wygląd swojego sklepu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy trwałe i nowoczesne meble sklepowe na zamówienie