Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble biurowe, gabinetowe na wymiar Katowice

Jednym z filarów naszej działalności są również meble biurowe na zamówienie. Ich produkcja nieznacznie różni się od procesu przygotowywania innych mebli na wymiar. Meble gabinetowe na wymiar wykonujemy z jeszcze większym naciskiem na jakość i staranność po to, by spełniały wymagania nawet bardzo wymagających klientów.

Jakie meble gabinetowe na wymiar produkujemy?

Nasza firma wykona na zamówienie zarówno komplety mebli gabinetowych, jak również pojedyncze szafy na wymiar, kontenerki czy biblioteczki. Każdorazowo dopasowujemy je do wnętrza, w którym mają stanąć, ale również potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. W ramach mebli biurowych na zamówienie oferujemy między innymi:

  • biurka, także komputerowe,
  • szafki i szafy do gabinetu,
  • regały biurowe,
  • krzesła biurowe,
  • kontenerki,
  • stoły konferencyjne,
  • witryny,
  • inne nietypowe zabudowy na wymiar.

Szukasz funkcjonalnych i solidnych mebli biurowych na wymiar?

Wybierz te projektowane na indywidualne zamówienie

Zalety mebli biurowych na zamówienie

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Najważniejsze w produkcji mebli gabinetowych na wymiar jest dla nas wysoka jakość oraz funkcjonalność. Zawsze staramy się, by odpowiadały one na potrzeby klienta. Możliwość idealnego dopasowania zarówno wielkości, jak i wyglądu i wyposażenia są najważniejszymi zaletami mebli biurowych na zamówienie. Niewątpliwie zaletą tych mebli jest również ergonomiczność i szansa na zapewnienie pełnej wygody pracy – mówi ekspert z meblena102.pl 

Dla kogo przeznaczone są meble gabinetowe na zamówienie?

Meble gabinetowe na zamówienie są dedykowane do każdego rodzaju firm, biur, przedsiębiorstw, ale również instytucji publicznych jak muzea, urzędy. Znajdą one również zastosowanie w domowych biurach i wszędzie tam, gdzie potrzebne są wygodne, funkcjonalne meble gabinetowe na wymiar.

Meble do biura na zamówienie – projekt i wizualizacja

Przed przystąpieniem do prac nad meblami biurowymi na wymiar, wykonujemy również projekt i wizualizację zleconego przedmiotu. Dzięki czemu zarówno nam, jak i klientom, łatwiej jest wyobrazić sobie wygląd zamówionego produktu. Ułatwia to pracę nad projektem i idealne dopasowanie mebli do biura.

Meble do biura na wymiar – dostawa i montaż w Katowicach

Zapewniamy, oprócz produkcji, również dostawę do biura na terenie Katowic i okolic. Zajmujemy się również montażem, dzięki czemu mamy pewność, że meble zostaną złożone poprawnie i bezpiecznie.

Opinie o meblach do gabinetu na zamówienie

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów o meblach gabinetowych na zamówienie.

Jaka jest cena mebli biurowych na wymiar w Katowicach?

Meble biurowe na zamówienie mają zróżnicowany cennik. W zależności od tego, jak duże i złożone będą, z jakich materiałów zostaną wykonane oraz jakie będą mieć wyposażenie, koszt mebli gabinetowych na wymiar może być niższy lub wyższy. Zachęcamy do kontaktu, byśmy mogli przygotować szczegółową wycenę.

Planujesz zmianę aranżacji mebli w biurze?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy najlepsze meble gabinetowe na zamówienie