Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble do gabinetów medycznych na wymiar Katowice

Oprócz produkcji mebli na wymiar do domu podejmujemy się przygotowania także mebli specjalistycznych takich jak meble biurowe na zamówienie, meble sklepowe, meble do aptek na wymiar, do szkół i instytucji, gastronomicznych czy wreszcie do gabinetów lekarskich. Wymagają one specjalnego podejścia, zastosowania wysokiej jakości materiałów dostosowanych do wymogów formalnych.

Jakie meble do gabinetów medycznych na zamówienie wykonujemy?

Nasza firma kompleksowo zajmie się produkcją mebli medycznych na wymiar, w zależności od potrzeb klienta. Wykonujemy je w różnych stylach, z kilku rodzajów materiałów, w wielu wzorach i kolorach. Oferujemy m.in.:

  • biurka,
  • krzesła,
  • ławy i stoliki,
  • komody,
  • szafy na wymiar,
  • zabudowy wnęk,
  • regały na dokumenty,
  • półki,
  • gabloty,
  • łóżka medyczne. 

Zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy wycenę i wstępny projekt mebli lekarskich na wymiar, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Szukasz  profesjonalnych, zgodnych z normami mebli do gabinetu medycznego na wymiar?

Wybierz te projektowane na indywidualne zamówienie

Z jakich materiałów powstają meble medyczne na wymiar?

Wszystkie produkowane przez nas meble na wymiar powstają z materiałów wysokiej jakości, atestowanych, odpowiednio przygotowanych. Zawsze dobieramy je pod kątem miejsca i funkcji, jakie mają spełniać. Dzięki temu będą one trwałe i posłużą długie lata. Podstawowymi materiałami stosowanymi do produkcji mebli do gabinetów medycznych są drewno, płyty MDF, szkło, stal.

Jakie są zalety mebli do gabinetów lekarskich na zamówienie?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Niewątpliwą zaletą mebli medycznych i lekarskich na wymiar jest możliwość dostosowania ich idealnie do wielkości wnętrza, jego kształtu, ale przede wszystkim potrzeb i upodobań klienta. W meblach do gabinetów medycznych możemy zastosować nowoczesne systemy zwiększające ich funkcjonalność – mówi ekspert z meblena102.pl 

Meble medyczne na zamówienie – projekt i wizualizacja

W ofercie posiadamy usługę wykonania projektu i wizualizacji zamawianych mebli do gabinetów lekarskich.

Meble do gabinetów medycznych na wymiar – dostawa oraz montaż w Katowicach

Zajmujemy się również transportem i montażem gotowych mebli w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Kontrolujemy wtedy jakość całego procesu i zapewniamy bezpieczeństwo użytkowania.

Meble medyczne na zamówienie – opinie

Każdorazowo zbieramy opinie od naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a także z działem FAQ, w którym zebraliśmy najczęściej zadawane pytania Klientów wraz z odpowiedziami.

Meble do gabinetów lekarskich na zamówienie – cena

Cena mebli medycznych na zamówienie jest zmienna i podawana każdorazowo po wycenie. Na koszt mebli do gabinetu lekarskiego składa się ich wielkość, ilość elementów, zastosowane materiały, systemy i dodatkowe ich funkcje.

Chcesz zapewnić pacjentom wygodne meble?

Skontaktuj się z nami, dopasujemy je do wnętrza i oczekiwań