Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meble dla hoteli i pensjonatów na wymiar Katowice

Klienci znajdą w naszej ofercie nie tylko meble gabinetowe na wymiar, do domu, szkół, restauracji, aptek, meble sklepowe na zamówienie czy do gabinetów medycznych, ale również meble do hoteli i pensjonatów na wymiar. Chętnie przyjmujemy zlecenia na ten rodzaj zabudowy, mimo tego, że wymaga sporo wiedzy i doświadczenia. Najważniejsze są ich jakość i funkcjonalność.

Jakie meble do hoteli na zamówienie produkujemy?

Oferujemy szeroki wybór mebli hotelowych na wymiar, zaczynając od podstawowych jak łóżka, stoły, szafy, przez bardziej złożone zabudowy wnęk, skosów, po wszelkiego typu regały, półki, komody, biurka, biblioteczki, toaletki, kontenerki, stoliki kawowe itd. Wszystkie wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dokładając starań, by każdy etap ich powstawania przebiegał bez problemu.

Szukasz ładnych, praktycznych i bezpiecznych mebli do pensjonatu, które podniosą prestiż Twojego obiektu?

Wybierz te projektowane na indywidualne zamówienie

Z jakich materiałów wykonujemy meble do pensjonatu na wymiar?

Do wykonania mebli do pensjonatów na zamówienie wykorzystujemy przede wszystkim sprawdzone, solidne materiały, odpowiednio przygotowane do intensywnego użytkowania i częstego czyszczenia. Sięgamy przede wszystkim po drewno, płyty MDF, szkło, metal i tworzywa. Każdy z tych materiałów może występować w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu klient z pewnością znajdzie taki, który sprosta jego oczekiwaniom. 

Jakie są zalety mebli do pensjonatu na zamówienie?

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Do najważniejszych zalet mebli do hotelu i pensjonatu na wymiar należą przede wszystkim wysoka jakość, możliwość idealnego dostosowania ich wielkości, szeroki wybór wzorów i kolorów. Równie ważne jest jednak to, że klient może z naszą pomocą zaprojektować meble idealnie dopasowane do potrzeb jego i gości hotelowych. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości materiałów i staranności wykonania będą one długo spełniać swoją rolę – mówi ekspert z meblena102.pl 

Meble hotelowe na zamówienie – projekt i wizualizacja

Przed realizacją zamówienia chętnie wykonamy projekt i wizualizację. Pomoże to wyobrazić sobie gotowe meble i wyłapać ewentualne elementy do poprawy.

Meble do hoteli na wymiar – dostawa oraz montaż w Katowicach

Samodzielnie dowozimy i montujemy wszystkie meble na zamówienie na terenie Katowic i okolic.

Meble hotelowe na wymiar – opinie

Zapraszamy do przeczytania opinii o naszych produktach. Dokładamy wszelkich starań, by były wyłącznie pozytywne. Polecamy również dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane przez Klientów pytania.

Meble do pensjonatu na wymiar – cena

Cena mebli do pensjonatu i hotelu na wymiar jest uzależniona od:

  • ich wielkości,
  • złożoności,
  • wykorzystanych materiałów,
  • wybranych opcji dodatkowych,
  • zastosowanych systemów.

Chcesz zapewnić gościom wysoki komfort snu i pobytu w hotelu?

Skontaktuj się z nami, dobierzemy meble na wymiar do Twojego obiektu