Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Projekt i wizualizacja mebli na zamówienie

Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją i montażem mebli na wymiar, ale również wykonujemy projekty i wizualizacje. Projektujemy meble do sypialni, kuchni, salonu, pokoju dziecka, biura, gabinetu lekarskiego, szkoły, instytucji, restauracji, apteki, hotelu i innych firm. Wizualizacja 3D pozwala klientowi lepiej wyobrazić sobie gotowy projekt. Umożliwia również wyłapanie elementów do poprawy czy modyfikacji. Projekt jest również ważnym elementem wykonania wyceny, pozwala pokazać, ile kosztują poszczególne elementy gotowego mebla. Jest to duże ułatwienie w konfigurowaniu idealnych mebli na zamówienie.

Projekt mebli na wymiar – jak wyglądają etapy prac? 

 

Etap 1: Pomiar wnętrza

Zanim przystąpimy do wykonywania projektu czy wizualizacji konieczne jest wykonanie dokładnego i starannego pomiaru pomieszczenia, do którego powstaną meble. Uwzględniane są absolutnie wszelkie wymiary, oprócz podstawowych wysokości, szerokości, głębokości, także różne odległości od klamek, okien, drzwi, innych mebli. Dobrze rozrysowane i opomiarowane wnętrze stanowi podstawę przygotowania skrojonego na miarę potrzeb mebla na wymiar, który nie przeszkodzi w korzystaniu z pozostałego wyposażenia w pomieszczeniu. 

Etap II: Przedstawienie i omówienie projektu

Gdy zbierzemy wszystkie niezbędne dane, przystępujemy do wykonania projektu. Następnie spotykamy się z klientem i omawiamy poszczególne jego elementy. Klient ma możliwość wyboru materiałów, kolorów, wzorów, faktur i stylu mebla. Na tym etapie możemy wprowadzić dowolne zmiany.

Etap III: Wykonanie wyceny oraz podpisanie umowy

Gdy już zatwierdzimy projekt, możemy przystąpić do wykonania wyceny oraz podpisania umowy z klientem. Następnie zabieramy się za produkcję wymarzonego mebla na zamówienie.

Meble na zamówienie według funkcjonalnego projektu

Skontaktuj się z nami!