Firma meblowa kontakt Katowice

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Realizujemy samodzielnie każdy etap prac nad meblami na zamówienie, od pomiaru u klienta, wykonanie wizualizacji, przez produkcję, aż po dostawę i montaż w domu czy firmie zleceniodawcy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę na każdym etapie oraz możemy dopilnować najwyższej jakości. Dostawa i montaż to usługa, która jest realizowana po wcześniejszym umówieniu się z klientem. Dostarczymy gotowy produkt, zamontujemy go i oddamy do bezpiecznego użytkowania. Gwarantujemy, że podczas końcowych etapów nie dojdzie do zniszczeń, a meble na wymiar zostaną poprawnie złożone i przygotowane do korzystania z nich.

Na jakim obszarze dostarczamy i montujemy meble na zamówienie?

Nasze usługi świadczymy na terenie Katowic i najbliższych okolic. Posiadamy własny transport, do którego pakujemy gotowe meble. Dowieziemy je zarówno do domów, jak i firm klientów. Produkujemy i montujemy meble na wymiar do aptek, szkół, restauracji, gabinetów lekarskich, hoteli, pensjonatów, sklepów i biur. Montaż mebli w Katowicach odbywa się w pełnym rygorze BHP, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Jak przebiega bezpieczna dostawa mebli i sprawny montaż mebli w Katowicach?

Profesjonalny montaż mebli w Katowicach odbywa się po uprzednim ustaleniu terminu z klientem i zorganizowaniu dostawy gotowych mebli do miejsca wskazanego przez zleceniodawcę. Musi być on sprawny, bezpieczny i staranny. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, ponieważ to ten etap wieńczy proces produkcji mebli na zamówienie. Od niego zależy również bezpieczeństwo użytkowania mebli, które jest dla nas priorytetowe.

Jak montujemy meble na wymiar? 

Nasza ekipa montażowa posiada duże doświadczenie. Montaż mebli na wymiar w Katowicach odbywa się dość szybko. Zaczynamy od rozpakowania poszczególnych elementów, przygotowania miejsca do montażu. Następnie meble są skręcane i montowane. Na sam koniec sprawdzamy, czy wszystko jest równo i bezpiecznie. Przed wyjściem zbieramy śmieci, pozostawiając u klienta porządek.

Bezpieczna dostawa i montaż mebli na wymiar

Skontaktuj się z nami